Temat
Czy Warto Takei Cos Nabyć?
85.128.115.* napisał:
Mam mozliwosc kupienia od znajomego Athlona Bartona 2600+ XP z jakas syfną plytą glowna ktora obsluguje z tego co widzialem ramy 2x DIMM ?sprzeda mi to za 300zl,jak juz bym bral to nie zmienial bym plyty glownej. Co o tym myslicie?
194.29.137.* napisał:
warto brac ,ta syfna plyta z 2xdimm to wcale nie taka syfna moze byc83.17.253.* napisał:
Ja mysle ze warto. bartona sprzeadsz za jakies 200 - 200 [jak sie dobrze kreci] a plytke [jak syfna] za 50Jak sie okaze ze mniej syfna to jeszcze wiecej.. CHoc jak 2x DIMM tylko to moze byc starsza. Bo teraz z reguly jest 3xDIMM albo nawet 4.
80.244.134.* napisał:
W sumie to jak ten barton nie ma regulacji mnożnika to wiesz... szkoda wydawac kase. Mobo mozesz otrzymac cos na VIA kt400 i bedziesz na tym pracowal? IMVHO nie kupowac.213.227.67.* napisał:
Ja bym kupił, nawet dla tego Bartona, który na allegro drożej sam chodzi. pozatym płyta moze sie okazać wystarczająca jak na raziePozdro
84.169.85.* napisał:
Zalezy tez co bedziesz robil i czy chcesz podkrecac.194.29.137.* napisał:
ty masz nf2 i jakos siedzisz przy kompie ,wiesz teraz trendy to jest nf4 sli85.128.115.* napisał:
nie chce sprzedawać, chce go wsadzic do mojego drugiego pcta i podkrecic troche.80.244.134.* napisał:
No i co z tego, ze mam nf 2 bo nie wiem o co Ci chodzi... przeciez barton bez regulacji mnoznika to lipa nie oplaca sie kupowac lepiej kupic semprona bo jest moze o 1% mniej wydajniejszy na tych samych zegarach... mniej sie grzeje i sie dobrze podkreca oraz otrzymasz 36 miechow gwary jak kupisz w boxie.KGB tredny kosztuja... mnie tam na razie A64 i spolka sie nie przyda poza tym nie mam hajsu na to, jeszcze 32bity wystarcza na okolo 2 lata spokojnie, a skoro wg Ciebie NF2 jest porownywalne z VIA kt400 to juz nie moja sprawa
83.23.111.* napisał:
Chyba go nie zrozumiałeś. Jeżeli z tego Bartona da sie zrobić mobila to można zmieniać mnożnik w locie na VIA. Na NF2 to nie działa. (Chyba o to chodziło)80.244.134.* napisał:
nie o to chodzilo... przeciez jak chcesz miec wydajnosc to sie kreci FSB83.23.74.* napisał:
Ale jeżeli chipset to VIA to nie za bardzo da się kręcić FSB dlatego kombinuje sie z mnożnikiem.
83.175.176.* napisał:
bartka zawsze mozna odblokowac jakby co.
80.244.134.* napisał:
jak masz nf2 to nie mozesz chyba, ze via i z windowsa, poza tym wydajnosc lipna wtedy jestPodobne tematy
WC Czy AC???
czy ktos podkrecal Pentium 4 2.8 ?
Czy oplaca sie tegop kompa?? Pomocy!
xp 2000+. thorton to czy t-bred? i czemu tylko 1,25 ghz?
Czym najlepiej podkrecic Karte graficzną ?
środki czyszczące
Jak wyczyscic nozki procka z pasty silikonowej??
Czy to bedzie dobre rozwiazanie
Czy tego warto kupić do podkręcania?
sprawa niczym z archiwum X.
Czy taki zestawik to cos niezlego??
jak odczytać temp karty
P4 2.4 czy Athlon 2600XP+ ???
Czy taka karta z allegro to dobry wybór??
zmiana (zasilacz, płyta czy grafa)
czy ktos podkrecal Pentium 4 2.8 ?
Czy oplaca sie tegop kompa?? Pomocy!
xp 2000+. thorton to czy t-bred? i czemu tylko 1,25 ghz?
Czym najlepiej podkrecic Karte graficzną ?
środki czyszczące
Jak wyczyscic nozki procka z pasty silikonowej??
Czy to bedzie dobre rozwiazanie
Czy tego warto kupić do podkręcania?
sprawa niczym z archiwum X.
Czy taki zestawik to cos niezlego??
jak odczytać temp karty
P4 2.4 czy Athlon 2600XP+ ???
Czy taka karta z allegro to dobry wybór??
zmiana (zasilacz, płyta czy grafa)
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 2.64 | SQL: 1 | Uptime: 168 days, 20:20 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl