heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 29 lutego 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 12 listopada 2008, 16:11

Procesor VIA Nano na targach Electronica

VIA Technologies, Inc, zapowiedziała publiczny debiut procesora VIA Nano oraz szeregu zaawansowanych zintegrowanych płyt głównych, urządzeń peryferyjnych i kompletnych systemów na targach Electronica 2008, odbywających się w Monachium w Niemczech, w dniach od 11 do 14 listopada.

Na stoisku VIA nr A6-571 prezentowane będą przyszłościowe, kompaktowe i energooszczędne systemy x86. Platforma procesorowa VIA Nano sterować będzie czterema wyświetlaczami panelowymi jednocześnie, prezentując elastyczne możliwości odtwarzania wideo Hi-Def i ruchomego paska informacyjnego. Prezentowane będą także inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki domowej oparte na panelu dotykowym VIA VIPRO jako jednostce sterującej oraz VIA ARTiGO jako odtwarzacz mediów.

Wśród demonstrowanych płyt głównych znajdą się najnowsze płyty VIA EPIA Pico-ITX, Nano-ITX i Mini-ITX, tj. VIA EPIA-P700, EPIA-N700 i EPIA-M700. Goście będą mogli również zapoznać się z niedawno zapowiadaną płytą główną VIA EPIA-P710 Pico-ITXe w konfiguracji łączonej Pico-I/O a także nową płytą VIA VB8001 – pierwszą z procesorem VIA Nano.

Prezentowane produkty systemowe to między innymi VIA VIPRO – cienki i pasywnie chłodzony, panelowy system PC idealny do interfejsów UNI, kiosków multimedialnych i systemów zarządzania flotami - przedni panel zgodny z IP65 jest odporny na kurz i wodę. Na stoisku znajdzie się również VIA vmpc montowany w standardzie VESA, umożliwiające błyskawiczne przekształcenie każdego standardowego monitora w kompletny system z wyświetlaczem.

Serwery SMB i produkty NAS obejmują szereg płyt głównych i obudów dla rynku serwerów domowych. Przedstawimy również ultrakompaktowy minikomputer stacjonarny VIA ARTiGO w roli odtwarzacza mediów i serwera domowego.

Nasz udział w targach Electronica 2008 to doskonała okazja do przedstawienia najnowszych innowacji systemowych, płyt głównych i chipsetów w Europie,” powiedział Daniel Wu, wiceprezes pionu systemów wbudowanych w firmie VIA VIA Technologies, Inc. “VIA stara się oferować klientom produkty doskonale zrównoważone pod względem wydajności, funkcjonalności i energooszczędności, będące jednocześnie unikatowymi i przemyślanymi konstrukcjami.

VIA EPIA-P710 Pico-ITXe

VIA EPIA-P710 Pico-ITXeWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

12.11.2008 r.

Asus N50Vn - notebook dbający o zdrowie, 12:42

Osobista elektrownia atomowa, 12:33


Nowsze

12.11.2008 r.

Qimonda ma problem finansowy, 16:18

Transcend P6 - kompaktowy czytnik flash, 16:26


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.12 | SQL: 24 | Uptime: 39 days, 15:21 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl