heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 24 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 16 kwietnia 2008, 16:51

ECI Telecom wchodzi na polski rynek

ECI Telecom, wiodący dostawca infrastruktury sieciowej, ogłosił dziś oficjalny debiut spółki ECI Telekom Polska Sp. z o.o. Nowo utworzona firma będzie działać jako kluczowe biuro ECI w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, umacniając tym samym pozycję przedsiębiorstwa na szybko rozwijającym się polskim rynku telekomunikacyjnym.

Inicjatywa jest między innymi konsekwencją sukcesów, jakie ECI odnosi
wśród firm MSO, operatorów telekomunikacyjnych, w sektorach użyteczności publicznej oraz transportowym w kraju i w regionie. ECI już teraz dostarcza sieć szkieletową dla sieci ATMAN, należącej do ATM S.A., lidera wśród polskich integratorów systemów telekomunikacyjnych.

Polska jest jednym z najlepiej rozwijających się rynków w Europie. Stopniowo wprowadzane są na rynek usługi cyfrowe, jak i coraz nowocześniejsze usługi telekomunikacyjne – powiedział Joop van Aard, General Manager ECI EMEA.
Tutejszy rynek telekomunikacyjny rósł średnio w tempie 12% rocznie w ciągu ostatnich kilku lat. Uważamy, że szybki rozwój tego sektora będzie się utrzymywał. Z takimi impulsami dla gospodarki jak organizacja mistrzostw Euro 2012, wierzymy, że inwestycje w infrastrukturę sieciową w Polsce będą się znacząco zwiększały. A tym samym, zapotrzebowanie na projekty „pod-klucz” dla elastycznych oraz innowacyjnych rozwiązań będzie wyłącznie rosnąć. – dodał van Aard.

Dzięki ukierunkowaniu na prostą i szybką ewolucję w kierunku sieci nowej generacji, produkty firmy ECI można łatwo adaptować do potrzeb rynkowych. Poprzez unikalne kombinacje wielofunkcyjnych urządzeń sieciowych, w pełni zintegrowane rozwiązania pozwalają na świadczenie profesjonalnych usług. Oferując najwyższe standardy wsparcia, ECI umożliwia swoim klientom ewolucję oraz rozwój ich sieci.

Rozpoczynając działalność w Polsce, ECI realizuje strategię umacniania swojej obecności na szybko rozwijających się rynkach. W ostatnich latach firma zapewniła sobie silną pozycję w takich krajach jak Rosja, Chiny, RPA oraz w Indiach, w których jest obecnie największym dostawcą rozwiązań transmisyjnych. ECI ma pozycję lidera jako dostawca rozwiązań sieciowych dla kilku największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie. Należą do nich m.in.: France Telecom, Telecom Italia, Deutsche Telecom, Vodafone, Verizon, AT&T, Bharti oraz China Unicom.

***
ECI Telecom to wiodący dostawca infrastruktury sieciowej stosowanej w sieciach udostępnianych operatorom i usługodawcom na całym świecie. Tworzony przez ECI sprzęt służy przedsiębiorstwom sieciowym każdej wielkości, od działalności ogólnokrajowej do skali miasta, jako platforma obsługująca najważniejsze aplikacje, w tym usługi dla firm, usługi głosowe, wideo i bezprzewodowe.

ECI powstała w 1961 r. Funkcjonując początkowo jako niewielka firma technologiczna, rozwinęła się w doświadczonego globalnego dostawcę rozwiązań sieciowych dla największych operatorów. Firma jest liderem rynku w wielu gospodarkach wschodzących, w tym również w Indiach i krajach byłego Związku Radzieckiego. ECI zapewnia efektywną, skalowalną infrastrukturę, kładąc fundamenty pod systemy telekomunikacyjne jutra. Więcej na www.ecitele.com


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.04.2008 r.

ATEN: Kontroluj wiele komputerów PC oraz urządzeń z USB, 16:48

Terabajt od Verbatim, 16:44


Nowsze

16.04.2008 r.

Słuchawki douszne Creative EP830, 16:53

Rosjanie będą mieli swój Pracuj.pl, 16:56


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.05 | SQL: 18 | Uptime: 65 days, 17:17 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl