Temat
Karta Graficzna W Starym Kompie
83.8.251.* napisał:
Mam jakiegos starego kompa IBM P75 (pentium 75mhz) i zintegrowaną na niej karte graficzną S3 trio 64. Działał dotąd spoko. Dostalem w rece voodoo rush pod pci i chcialbym go zainstalowac na tym kompie. Gdy podłączam karte pod slot pci system startuje jest ok ale wszystko zamazane. Komputer widzi 2 karty graficzne więc musze jedną wyłączyć (mysle ze z poziomu biosu
Jak poprawnie zainstalowac tu voodoo rush??
149.226.255.* napisał:
W biosie powinno być coś w stylu: Integrated Peripherials/Onboard Display Adapter = DisabledOprócz tego możesz spróbować Init Display First = Add-on card lub PCI (oczywiście jeśli masz taką lub podobną opcję)
Jeśli to nie pomaga/nie ma takich ustawień to spróbuj wyłączyć S3 pod windą w Menadżerze Urządzeń (nie odinstaluj, tylko wyłącz).
Poza tym na pewno będziesz miał problem ze znalezieniem dobrze działających sterów do VooDoo.
83.8.236.* napisał:
Tak problem w tym że w biosie wszystko po duńsku pisze a z poziomu windy jesli wylączam to po restarcie pojawia sie okienko że znalazlo nowy sprzęt i należy go zainstalować..149.226.255.* napisał:
...problem w tym że w biosie wszystko po duńsku pisze...


Windę to masz na 100% skopaną.
83.8.249.* napisał:
Wie ktos może jaką w tym komputerze ibm p75 montowano plytę główną, jaki model.I gdzie jest zworka resetująca ustawienia biosu.
83.24.28.* napisał:
płyt było co najmniej z 5

83.8.215.* napisał:
Płyta jest firmy intela dokładnie nie pamiętam jaki numer (same numerki),znalazłem jedną zworkę i kilka pinow tylko nie wiem ktore do czego służą??Podobne tematy
procesor vs karta graficzna
KARTA DO 1200zł
Czy taka karta z allegro to dobry wybór??
Cos sie zepsulo (mozliwe ze karta graf)
Jaka karta grafiki ??
karta graf kolo 600 zeta
Karta graficzna
Nietypowa karta grafiki
Karta Graficzna - wybór
PROCESOR I KARTA GRAFICZNA POMOCY
problem z plyta/karta graf
Karta dzwiekowa Aureal Vortex
Karta od 600 do 760
Karta do 700zł
fachowcy pomózcie-jaka karta graf.?
KARTA DO 1200zł
Czy taka karta z allegro to dobry wybór??
Cos sie zepsulo (mozliwe ze karta graf)
Jaka karta grafiki ??
karta graf kolo 600 zeta
Karta graficzna
Nietypowa karta grafiki
Karta Graficzna - wybór
PROCESOR I KARTA GRAFICZNA POMOCY
problem z plyta/karta graf
Karta dzwiekowa Aureal Vortex
Karta od 600 do 760
Karta do 700zł
fachowcy pomózcie-jaka karta graf.?
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 31.98 | SQL: 1 | Uptime: 21 days, 13:27 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl