Temat
Co I Jak :|
83.16.105.* napisał:
Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum ... poczatkujacym;) mam nadzieje ze nasza wspolpraca bedzie sie rozwijala w dobrym kierunku i postem tym nie lame zadnych regulaminow ...Mam pytanie do bardziej zaawanasowanych uzytkownikow .. i male zagadnienie, ale to na koniec
ile moge podkrecic maxymalnie procka ktorego widzicie na dole przy konfiguracji jaka posiadam.. na standardowym chlodzeniu ??
co z karta ?? z nia tez wypadaloby cos zrobic.
przy pamieciach kingstona CL3 400Mhz ustawic taimingi lepsze?? czy zostawic tak jak jest na 400??
co moge z tym komputerem zrobic zeby lepiej chodzil to mnie meczy, zakupilem go w poniedzialek.. mam andzieje ze na weekend bedzie chodzil jak nigdy
i taka mala ciekawostka, kolega wpaja wszystkim ze kupno pamieci to strata gotowki, bo procesor musi przeciez ta pamiec jakos zaadresowac co znacznie obniza osiagi .. staralem sie juz na 1 000 000 sposobow wytlumaczyc mu co udowadnia tym twierdzeniem ale mi nie idzie.. moze ktos wie jak sensownie zniechecic kolege ???
83.30.79.* napisał:
postem tym nie lame zadnych regulaminow ...
niestety już złamałeś jeden punkt - za zakładnaie tematów typu "ile podkręce" powinna być kara. nie da się powiedziec ile podkręcisz swój procesor, ponieważ każdy egzemplarz kręci się inaczej. timingi na pamieciach obniżaj tak, dopóki nie znajdziesz granicy stabilnosci. powiedz koledzie żeby sobie zagrał w BF2 na kompie z 256 ram i na kompie z 1 gb ram. zapewne nie odczuje różnicy ...
212.14.59.* napisał:
i taka mala ciekawostka, kolega wpaja wszystkim ze kupno pamieci to strata gotowki, bo procesor musi przeciez ta pamiec jakos zaadresowac co znacznie obniza osiagi .. staralem sie juz na 1 000 000 sposobow wytlumaczyc mu co udowadnia tym twierdzeniem ale mi nie idzie.. moze ktos wie jak sensownie zniechecic kolege ???
Buehhehe. Odpal mu jakas wymagajaca gre (np. F.E.A.R.) na 512 ramu a potem na 1024 ramu i pokaz roznice w plynnosci. BTW to fajna teoria
212.160.135.* napisał:
Złamał takze punkt o poprawnym tytułowaniu wątków. Nic więcej nie da się powiedziec na temat tego postu, nikt z nas nie jest wróżką...83.16.105.* napisał:
ok, nadrobie w tym watku zdajac relacje jak mi poszlo jutro zaczynam zabawe z komputerem.. mam nadzieje ze bedzie ona udana .. a kolega na pewno dostanie link do postu, moze jakos zmieni zdanie na temat62.233.163.* napisał:
wątpie żeby zmienił zdanie bo tacy ludzie są zazwyczaj uparci ;]a tak btw to jaki "kolega" ma config ,że ma takie zdanie o pamieci ;>???
ale sądząc po twoim configu to według mnie 2 gb to na dzisiaj deczko za dużo ;] ja bym wolał np 7800GT + 1 gb i było by lepiej
83.16.105.* napisał:
CL3 mnei doluje, moglem brac 2.5 a do komputerka przydalby sie jeszcze jakis raptor bo na wd ata100 troszeczke muli83.24.224.* napisał:
Raptor? Już lepiej jakiś solidny dysk na SATAII, poza tym trzeba było brać 2x1GB, a nie 4x512, A64 nie do końca sobie radzą z obsadzonymi czteroma bankami (2T).83.16.105.* napisał:
jak na razie nie mam zadnych problemow z tymi pamieciami.. i mam nadzieje ze zadnych mial nie bede:) ogolnie jestem zadowolony..Podobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 1.79 | SQL: 1 | Uptime: 143 days, 1:33 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl