Temat
Mulenie,, Ahmm Utrata Systemu?!
83.17.53.* napisał:
kilka dni temu pisalem ze po wymianie plyty z gigabyta na abita pozkazaly sie dziwne zamulenia... a poniewaz prestaly byc az tak widpoczne bylem pewnien ze wszyttko oprocz systemu wlaczajacego sie ponad minute jest wszytko pod kontrola... widocznie nie:( pewnego razy gdy uzytkowalem kompa spotkal mnie reset... bylo tylko pstyk i po tym jak przelecialo logo abita i pokazalo sie dmi data pool zabotowala tylko dyskietka i stracja cdrom... niesety system juz nie... wrzucilem plyte do cdka i wlaczam instalacje , wrzucam stery sata pod raida i patrze a dysk c: jest okreslony mianem nieznany... mowie coz system mi padl pewnie cos z pradem bylo nie tak... zdaza sie


83.21.149.* napisał:
ja bym sprawdził pamięci i zasilacz (napięcia miernikiem)83.17.53.* napisał:
hmmm... everest pokazuje napiecie stale na okolo 12.16 v co jest wlasciwie norma to ochylenie... nigdy napiecie nie spada
83.21.149.* napisał:
M I E R N I K ;] pozdrawiam miernik ;] a pamięci :>??83.22.23.* napisał:
mnie tez sie wydaje ze to objawy walnętej pamiątki spraw sobie programik do testowania ramu w dosie i sprawdz83.17.53.* napisał:
ram raczej nie ejst padniety... to sie stalo odrazu jak wymienilem plyte glowna... odrazuy sysystem dlugo sie wlaczal... hmmm...83.17.53.* napisał:
pamieci odpadaja jak poradzil znajomy metestem przelecialem do 100 % - 0 errorow
217.76.116.* napisał:
Po coz ci stery do raida , s-ata dziala bez zadnych sterownikow ( sp1 wystarczy ). Na tej plycie ( AS8-V ) nie ma raid ... http://www2.abit.com.tw/page/pl/motherboard/motherboard_type.php?fMTYPE=LGA77583.17.53.* napisał:
hmmm wszyscy mi wpajali ze musi byc... zrestza na poczatku nie zainstalowalem a system wlaczal sie i tak starsznie dlugo i mulil217.76.116.* napisał:
Sterowniki do chipsetu zainstalowane ( chipset info ) ..?83.17.53.* napisał:
tak sterowniki wrzucone... a mysle etz ze odpalanie windowsa (logo i napis) nie maja nic do sterow dla windy ktora w tym momencie jest jeszce nie odpalona217.76.116.* napisał:
Sterowniki maja duzo do opalania windy , niektore jak np. kontroler dyskow laduje sie przed pojawieniem sie logo z paskiem . Reszta laduje sie w trakcie przewijania paska. Przed pojawieniem sie napisu zapraszamy wszystkie sterowniki sa juz zaladowane ...83.17.53.* napisał:
hmm to zna ktos odpowiedz konkretna co to sie moglo stac?? aha w poblizu pamieci slysze brzeczenie217.76.116.* napisał:
Jezeli nie sprawdzales jeszcze to sprawdz dysk czy nie pojawily sie bledy . A brzeczenie a raczej ciche popiskiwanie to normalny objaw na tej plycie ...83.17.53.* napisał:
czym, mam ten dysk niby sprawdzic?? bledow nie ma windows nic nie wysypal ale jakies badsektory ?? hmmm213.17.140.* napisał:
a z ineej beczki ? chodzi o soft zwany wirami ?1. przeskanowałeś antywirami i nie ma "syfu" rozumiem...
2. hijackthis.de - rozumiem też nic wykazał ?
3. bo bywa że jak postawisz nowego systema zwanego XP-ekiem nawet po formtowaniu.. ba ! nawet na nowiusieńkim "pachnącym" twardzielu on podczas
instalki już łyka wiry...
4. moze jednak się grzeje procek. tudzież grafa ?
5. moze jakieś konflikty w menedzerze urządzeń ?
tak gdybam.tylko ... zwróc na to wszystko uwagę ...
83.17.53.* napisał:
nie ma syfu/... konfilktu mi nie pokazuje.. ale co mi brzeczy czasem... i nie wiem czy jak ktos napisal to standard niby jest... proc sie nie grzee raczej...83.17.53.* napisał:
bugi bugi... system muli nadal.. cos chyba jest walniete z rzeczy : ram lub zasilacz... ale dokladnie nie sprawdzilem bo nie mam miernikow ani nic ale jak wymienilem ram na geila, dysk na co prawda stary ale na IDE 40 gb i zasilke 400 w wrabalem zacelo dzialac, tylko teraz wszedzie gdzie sprawdzam moje urzadzenia to dzialaj... nie wiem co z tmy kurde jest ?! jesli ktos moze pomoc to prosze jescze raz napsiac.. nie wiem jakeis programy testowe etc.Podobne tematy
PRZEZ CO SPOWODOWAE JEST "ZAMULENIE" KOMPA??
Wnerwiające mulenie dysku i zwieszanie się na chwile PC'ta :
Kompletne Mulenie!
Wnerwiające mulenie dysku i zwieszanie się na chwile PC'ta :
Kompletne Mulenie!
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 33.44 | SQL: 1 | Uptime: 21 days, 13:00 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl