heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 30 listopada 2007, 12:04

Creative ogłasza efekty współpracy z Epic Games

Firma Creative informuje o nawiązaniu współpracy z Epic Games w celu zapewnienia najbardziej realistycznych wrażeń dźwiękowych w oczekiwanej i zdobywającej liczne nagrody grze "Unreal Tournament 3".

Unreal Tournament 3 obsługuje technologie EAX firmy Creative, zapewniające realistyczne efekty dźwiękowe w grze. Dzięki niezwykłym możliwościom kart Sound Blaster X-Fi, środowisko dźwiękowe gry brzmi niesamowicie również w słuchawkach. Na szczególną uwagę zasługuje pozycjonowanie wirtualnych źródeł dźwięku, uzyskiwane dzięki technologii CMSS 3D Headphone, które będzie pomocne dla wszystkich graczy planujących rywalizację sieciową. Programiści "Unreal Tournament 3" ściśle współpracowali z Creative, by z kartą Sound Blaster X-Fi gra brzmiała tak dobrze, jak wygląda. Od dawna oczekiwana gra obsługuje zaawansowane standardy audio, takie jak EAX i OpenAL, z których można korzystać zarówno w systemie Windows XP i Vista, o ile użytkownik posiada kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi.

Różnica pomiędzy dźwiękiem z układu audio płyty głównej a z karty dźwiękowej Sound Blaster X-Fi jest ogromna. Technologie X-Fi zanurzają gracza w samym środku środowiska dźwiękowego.” - powiedział Darragh O'Toole, menedżer marki produktów audio w firmie Creative.

Gra "Unreal Tournament 3" zasługuje na to, by grać w nią na najlepszym sprzęcie, aby brzmiała zgodnie z intencjami programistów. Współpraca gwarantuje, że nasi dotychczasowi klienci poznają grę w całej jej wspaniałości, a nowi gracze dowiedzą się o ile lepiej może brzmieć ich komputer z kartą dźwiękową Sound Blaster X-Fi.” - dodaje.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

30.11.2007 r.

HP zwiększa przewagę nad Dellem, 12:02

29.11.2007 r.

Zewnętrzny twardy dysk z kodem PIN, 19:13


Nowsze

30.11.2007 r.

Palit prezentuje kartę GeForce 8800GT Sonic, 12:07

Vista SP1 RC pierwszego grudnia?, 12:08


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.29 | SQL: 18 | Uptime: 27 days, 3:19 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl