heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 22 września 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 7 listopada 2007, 10:15

Vobis współpracuje z DHL

Osobom mieszkającym poza granicami Polski, Vobis ułatwia bezproblemowy i szybki zakup oprogramowania.

W tym celu podpisana została umowa z firmą kurierską DHL na wysyłkę oprogramowania do krajów Unii Europejskiej. Nie obejmuje ona jedynie Malty, Cypru i Grecji. Koszt wysyłki, niezależnie od ilości zakupionego oprogramowania, wynosi 99,00 zł brutto. Nadawanie przesyłek każdego dnia, od poniedziałku do piątku, gwarantuje szybkie nadanie paczki, co z kolei ma wpływ na czas jej dostarczenia. Na stronie dhl.pl możliwe jest monitorowanie przesyłki, pozwalające na uzyskanie precyzyjnych informacji o terminie dostawy już w chwili jej nadania oraz o tym, co się w danej chwili z nią dzieje.

Sklep internetowy Vobis jako potwierdzenia zapłaty za towar wystawia jedynie paragon fiskalny. Dostawa towarów w ramach sprzedaży wysyłkowej może być dokonywana wyłącznie na rzecz osób fizycznych, nie na ich działalność. Płatność za towar oraz dostarczenie przesyłki (wyłącznie w PLN) musi być uiszczona z góry tzn. przed wysyłką oprogramowania do odbiorcy.

***
Vobis S.A. to największa detaliczna specjalistyczna sieć sprzedaży sprzętu cyfrowego w Polsce. Firma oferuje swoim klientom najnowsze produkty i usługi renomowanych światowych marek z dziedziny zaawansowanych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych, fachowe doradztwo oraz serwis. Oferta obejmuje m.in. notebooki, komputery drukarki, monitory, oprogramowanie, komputerowe urządzenia GPS, palmptopy, aparaty cyfrowe, akcesoria komputerowe oraz sprzęt audio-video. Dodatkowo Vobis projektuje, produkuje i sprzedaje sprzęt pod własną marką, głównie komputery stacjonarne i akcesoria.
Firma istnieje od 1992 roku, posiada ponad 160 salonów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju (placówki zarówno własne, jak i partnerskie) oraz sklep internetowy. Sieć sprzedaży obsługiwana jest przez 430 konsultantów. W centrali firmy w Szczecinie pracuje ponad 130 osób.

Vobis od lat odnosi sukcesy we wprowadzaniu na rynek nowych technologii i produktów. Jako pierwszy upowszechnił w Polsce sieci bezprzewodowe, notebooki, usługę przesyłu danych via GSM, aparaty cyfrowe, monitory TFT, komputerowe urządzenia GPS, nowe platformy w komputerach stacjonarnych i przenośnych.
Głównymi producentami i dostawcami firmy są: Microsoft, Intel, HP, Samsung, Polkomtel, Nokia, Fujitsu-Siemens Computers, Logitech, Creative, Sony, Canon, Olympus, Lexmark, Canal Plus, AMD, TP SA.


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

07.11.2007 r.

Red Hat będzie rozwijał dla siebie Javę, 10:13

Sony Ericsson odrzucił projekt Android, 9:13


Nowsze

07.11.2007 r.

SDJ 11/2007 - eXtreme programming, 10:26

Reklama w Internecie rośnie najszybciej, 13:38


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 1.77 | SQL: 15 | Uptime: 297 days, 14:36 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl