heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 29 lutego 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Niedziela, 21 sierpnia 2016, 09:15

CLARITY P300 – stacjonarny telefon dla osób niedosłyszących

Rynek urządzeń telekomunikacyjnych nie zapomina o osobach starszych i po okresie popularności tzw. „seniorfonów”, producenci implementują podobne udogodnienia w stacjonarnych telefonach przewodowych. Jednym z najbardziej udanych modeli spełniających oczekiwania osób niedosłyszących i/lub słabo widzących jest telefon CLARITY P300, działający w oparciu o technologię Clarity Power™, dzięki której dźwięki są nie tylko głośniejsze, ale też bardziej wyraźne i łatwiejsze do zrozumienia.

Ubytek słuchu to naturalna kolej rzeczy i u większości osób w podeszłym wieku stanowi on duży problem komunikacyjny. Na szczęście postęp technologiczny niesie pomoc osobom starszym - umożliwia poprawę jakości rozmów prowadzonych za pośrednictwem telefonu. Model CLARITY P300 potrafi optymalnie wzmocnić dźwięk głosu rozmówcy słyszalny w słuchawce nawet o 26dB, jednocześnie sprawiając, że jest on bardziej zrozumiały i wyrazisty. Funkcja ta włączana jest na życzenie, więc telefon z powodzeniem może być używany przez osoby noszące aparaty słuchowe, bądź posiadające bardzo dobry słuch. Wyregulować można nie tylko dźwięk ze słuchawki, ale również głośność samego dzwonka (tutaj nawet do 75+dB). Telefon CLARITY P300 pozwala zaprogramować 9 dużych, obrazkowych klawiszy szybkiego wybierania, tak aby użytkownik po grafice widniejącej na przycisku wiedział do kogo wybiera numer.

Sugerowana cena przez producenta to 249 zł.

CLARITY P300

CLARITY P300Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

21.08.2016 r.

Phishing co to jest i czy potrafisz go rozpoznać?, 9:13

Dasz się oszukać? Dowiedz się co to jest Trojan i jak się przed nim zabezpieczyć?, 9:12


Nowsze

21.08.2016 r.

Intel prezentuje Project Alloy, 9:17

Grafen szybkorosnący, 9:21


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.79 | SQL: 11 | Uptime: 39 days, 15:44 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl