heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 24 marca 2015, 11:09

Głośnik Muvo Mini już dostępny w sklepach w limitowanej edycji, stworzonej przez znaną markę PROSTO

PROSTO to wytwórnia muzyczna i produkcja odzieżowa. Założycielem jest Wojciech "Sokół" Sosnowski- polski raper. PROSTO Label i PROSTO Wear, to dwie gałęzie firmy, która podbija polski rynek muzyczny i odzieżowy, między innymi ze względu na autentyczność. Związane są bezpośrednio z muzyką i stylem, dlatego współpraca z marką Creative stała się naturalną sprawą.

Sensem współpracy jest bezprzewodowy głośnik Muvo Mini. Efektem kolaboracji jest głośnik w białej wersji kolorystycznej. Z kolei grafika widniejąca na sprzęcie, to specjalna wersja przygotowana przez PROSTO.

Marka PROSTO w swojej działalności stawia duży nacisk na jakość swoich produkcji, dlatego Muvo Mini broni się zarówno specjalnym wyglądem, jak i funkcjonalnością i parametrami.

Głośnik Muvo Mini

Głośnik Muvo MiniTen niewielki, bezprzewodowy głośnik jest odporny na warunki atmosferyczne zgodnie ze standardem IP66. Kompaktowy Muvo Mini po naładowaniu działa aż do 10h, dlatego swobodnie możemy cieszyć się muzyką Wytwórni PROSTO przez długi czas. To rzeczywiście najgłośniejsza kolaboracja roku, ponieważ ten niewielki sprzęt zaskakuje swoją mocą. Muvo Mini PROSTO x Creative oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

24.03.2015 r.

Atak phishingowy na klientów mBanku, 10:46

Wszystkie aplikacje Android w Google Play będą ręcznie sprawdzane i oceniane, 10:31


Nowsze

24.03.2015 r.

Cyberataki wycelowane w jednostki medyczne doprowadziły do ryzyka wycieku danych 11 milionów pacjentów, 12:03

30.03.2015 r.

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition, 13:41


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.37 | SQL: 27 | Uptime: 495 days, 8:35 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl