heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 25 lutego 2014, 14:37

Słuchawki Creative Aurvana Platinum

Segment słuchawek klasy premium rządzi się surowymi prawami. Produkty należące do tej grupy wyróżniają się nie tylko świetną jakością dźwięku, ale również wzornictwem oraz wysoką ergonomią. Słuchawki Creative spełniają powyższe kryteria, stanowiąc alternatywę dla konkurencyjnych zestawów dostępnych na rynku.

Wysokiej klasy przetworniki neodymowe wydobywają z siebie naturalne, detaliczne i muzykalne brzmienie. Mocny bas idealnie współgra z czystymi wokalami i krystalicznymi tonami wysokimi. Technologia redukcji szumów umożliwia ograniczenie odgłosów pochodzących z zewnętrz nawet o 90 procent.

Dużym walorem modelu Aurvana Platinum jest także ergonomia. Nauszniki wyścielono pianką dopasowującą się do kształtu małżowin, co jest gwarancją wygodnego użytkowania słuchawek nawet podczas wielogodzinnego odsłuchu. Z kolei moduły NFC oraz Bluetooth ułatwiają integrację i komunikację z zewnętrznymi źródłami dźwięku. Godne uwagi są rozwiązania Creative ShareMe oraz Creative Multipoint. Pierwsze z nich umożliwia dzielenie się muzyką z użytkownikami bezprzewodowych słuchawek wykorzystujących Creative ShareMe. Natomiast Creative Multipoint pozwala jednocześnie połączyć dwa telefony z zestawem słuchawkowym. Dzięki temu użytkownik może łatwo i szybko wybierać ulubione utwory z jednego spośród dwóch źródeł muzyki.

Creative Aurvana Platinum

Creative Aurvana PlatinumCo ważne, bezprzewodowa wolność idzie w parze z wysoką jakością dźwięku. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu kodeków aptX i AAC oraz technologii FastStream. Ta ostatnia umożliwia przesyłanie dźwięku dwukierunkowo z niską latencją. Warto dodać, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą skorzystać z płaskiego, nieplączącego się kabla.

Zestaw słuchawkowy Aurvana Platinum z powodzeniem można wykorzystać podczas rozmów telefonicznych. Wbudowany mikrofon obsługuje standard HD Voice oraz technologię ClearSpeech, która tłumi hałas i wzbogaca jakość dźwięku.

Cena Creative Aurvana Platinum wynosi 1199,- złotych.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

19.02.2014 r.

Sąd Apelacyjny przeciwko Dotcomowi, 16:27

Akumulator XQISIT do urządzeń z micro USB i lightning, 16:26


Nowsze

25.02.2014 r.

Słuchawki Sony MDR-AS700BT, 14:47

Giełda Mt.Gox zniknęła z sieci, 14:52


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.25 | SQL: 26 | Uptime: 495 days, 9:32 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl