heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 19 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 2 grudnia 2013, 15:25

Zestaw głośnikowy Creative Airwave HD

Creative Airwave HD wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, poszukujących mobilnych zestawów głośnikowych, które współpracują z ultraprzenośnymi urządzeniami. Ich właściciele często są znużeni bezbarwnym brzmieniem wydobywającym z się głośników przenośnych terminali.

Kompaktowe rozmiary sprawiają, że może być nieodłącznym towarzyszem podczas wielu wypraw. Ale na tym nie kończą się jego walory. Ten niepozorny sprzęt potrafi wydobyć z siebie moc dwukrotnie większą niż konkurenci o dwukrotnie większych rozmiarach. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu wzmacniacza Super Charged Amplifier, współpracującego z dwoma pełnowymiarowymi przetwornikami.

Creative Airwave HD bardzo łatwo integruje się z zewnętrznymi źródłami muzyki, oferując kilka interesujących rozwiązań. Urządzenie korzysta nie tylko z technologii Bluetooth, ale także NFC. Ta ostatnia pozwala parować ten produkt z urządzeniami obsługującymi NFC w technologii zbliżeniowej. Natomiast wejście pomocnicze (AUX) umożliwia bezpośrednie podłączenie odtwarzacza multimedialnego. Na uwagę zasługuje funkcja Creative Multipoint, dzięki której można korzystać z dwóch źródeł muzyki jednocześnie.

Creative Airwave HD

Creative Airwave HDMłodocianym użytkownikom przypadnie do gustu konstrukcja Creative Airwave HD, różni się znacząco od standardowych, prostokątnych pudełek. Trójkątny kształt Airwave HD idealnie koresponduje z płynnymi liniami, stanowiąc ciekawe uzupełnienie niemal każdego pomieszczenia. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym i czerwonym, a jego cena wynosi 549,- PLN.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

27.11.2013 r.

Nie ma związku pomiędzy twórcami bitcoinów a Silk Road, 19:25

23.11.2013 r.

Kolejna inwestycja Foxconna w USA, 18:15


Nowsze

02.12.2013 r.

Elektroniczna czujka z kamerą, czyli popularny domowy alarm, 15:44

MSI S12/S12T, cienki, wydajny laptop z wytrzymałą baterią, 15:48


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.12 | SQL: 19 | Uptime: 527 days, 19:35 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl