heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 13 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 11 grudnia 2012, 14:58

Verbatim: Mobilny głośnik Bluetooth

Verbatim wprowadza do sprzedaży mobilny głośnik. Urządzenie jest kompatybilne z każdym sprzętem wyposażonym w łącze Bluetooth.

Oferta mobilnych urządzeń peryferyjnych firmy Verbatim poszerzyła się o kompaktowy głośnik mobilny Bluetooth, który doskonale sprawdza się podczas podróży. Użytkownicy mogą odtwarzać na nim muzykę z dowolnego urządzenia obsługującego Bluetooth, m.in. ze smartfonów, tabletów i laptopów.

Elegancki, designerski głośnik mobilny jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą słuchać utworów MP3 i podcastów lub oglądać wideo w podróży z dźwiękiem najwyższej jakości, zwykle zarezerwowanym dla domowych systemów hi-fi.

Pomimo niewielkich rozmiarów (75 mm wysokości x 80 mm średnicy) i wagi (195 g) w urządzenie wbudowano dwa 40-milimetrowe głośniki o mocy wystarczającej
do zapewnienia głębokiego i czystego dźwięku stereo.

Wbudowany akumulator litowo-jonowy oferuje 6 godzin odtwarzania, a jego pełne ładowanie przez złącze USB trwa 4 godziny. Mobilny głośnik Verbatim Bluetooth sprzedawany jest w komplecie z kablem USB i konwencjonalnymi kablami audio, które umożliwiają podłączenie urządzeń nieobsługujących Bluetooth. Głośnik dostępny jest w kolorze białym.

Sugerowana cena detaliczna głośnika to 199,99 zł.

Głośnik Bluetooth

Głośnik BluetoothWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

11.12.2012 r.

HTC prezentuje One SV, 14:55

Douszne słuchawki S100 Scuderia Collection, 14:47


Nowsze

11.12.2012 r.

IBM: Przełom na polu krzemowej nanofotoniki, 15:00

Najmniejszy tranzystor uzyskany z arsenku galu, 15:02


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.41 | SQL: 23 | Uptime: 83 days, 17:39 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl