heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 13 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Sobota, 29 września 2012, 11:45

NEC MultiSync EA224WMi

Nowy 21.5-calowy ekran w formacie 16:9 dysponuje wyjątkowo cienkim panelem IPS z podświetleniem W-LED. Posiada cztery złącza wejściowe dla źródła sygnału (HDMI, DisplayPort, DVI-D i VGA), zintegrowane głośniki, gniazdo słuchawkowe i port USB w połączeniu z systemem zarządzania kablami, możliwością regulacji wysokości ekranu oraz funkcjami swivel, tilt i pivot.

Podświetlenie W-LED wpływa na zmniejszenie zużycia energii, mniejsze promieniowanie cieplne oraz wymaga mniejszego opakowania. Na dalsze zmniejszenie zużycia energii wpływa czujnik sprawdzający obecność użytkownika przed monitorem i wygaszający ekran, gdy ten sie oddali. Również jasność monitora może zostać automatycznie dostosowana przez sensor natężenia oświetlenia w otoczeniu, a funkcja auto brightness dostosowuje jasność w zależności od tego, jaki kontent jest wyświetlany na ekranie. Ekologiczne podejście zostało podkreślone wykorzystaniem podczas produkcji plastików pochodzących z recyklingu. Całkowicie zrezygnowano również z materiałów zawierających rtęć i arsen.

Aby zapewnić jeszcze większe wsparcie i funkcjonalność w przypadku instalacji wielomonitorowych, MultiSync EA224WMi wyposażono w funkcję ControlSync, która umożliwia konfigurację wszystkich podłączonych monitorów z poziomu monitora głównego. W podobny zsynchronizowany sposób działają wszystkie korekty dokonywane za pomocą czujnika obecności użytkownika przed ekranem i czujnika natężenia oświetlenia w otoczeniu - każda zmiana w ustawieniach monitora głównego powoduje automatyczną zmianę w pozostałych monitorach.

NEC MultiSync EA224WMi jest już dostępny na rynku. Monitor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych obudowy: czarnej i białej. Sugerowana cena detaliczna netto wynosi 1015 zł. W zestawie z każdym monitorem znajduje się przewód zasilający, kable: DVI, VGA, USB, audio oraz ControlSync, a także instrukcja na płycie CD. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy) obowiązującą w całej Europie.

NEC MultiSync EA224WMi

NEC MultiSync EA224WMiWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

28.09.2012 r.

113. pierwiastek układu okresowego, 11:45

26.09.2012 r.

Znamy specyfikację pamięci DDR4, 16:07


Nowsze

01.10.2012 r.

Verbatim: 100 gigabajtowe płyty Blu-ray, 12:50

Rejestrator Roadrunner 700 , 12:54


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.05 | SQL: 17 | Uptime: 83 days, 18:08 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl