heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 5 marca 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 24 września 2009, 11:35

Microsoft otwiera kafejkę w Paryżu

Kupisz kawę, zjesz ciastko, przetestujesz Windowsa 7 - taka ma być kafejka, którą Microsoft otworzy już za miesiąc w stolicy Francji.

22 października nie tylko pojawi się nowy system operacyjny Microsoftu - Windows 7 - ale także otwarta zostanie pierwsza, i jak na razie jedyna, kafejka amerykańskiego koncernu - podaje CNET News. Na jej lokalizację wybrany został Paryż - dokładny adres to 47 Boulevard Sebastopol.

Po co Microsoftowi kafejka? Z informacji uzyskanych przez CNET News wynika, że jest to kolejny pomysł koncernu na zbliżenie się do swoich klientów i użytkowników produktów. Lokal ma także pomóc w poznaniu nowości, wchodzących na rynek, w tym oczywiście Windowsa 7. Czy przełoży się to na wzrost sprzedaży? Możliwość przetestowania aplikacji bez sprzedawcy stojącego za plecami na pewno może w tym pomóc.

W lokalu będzie można surfować po internecie (bezpłatny dostęp WiFi), a także kupić napoje i przekąski - informuje z kolei TechCrunch. Nie będzie za to możliwości dokonania zakupu produktów Microsoftu. I być może to będzie kluczem do sukcesu przedsięwzięcia.

Michał Chudziński


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

23.09.2009 r.

DRM dla sieci P2P, 17:33

Toshiba: Wyjątkowo mały dysk SSD, 17:31


Nowsze

24.09.2009 r.

Bateria z papieru, 13:52

UE: Permanentna inwigilacja, 13:54


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 0.44 | SQL: 14 | Uptime: 10 days, 18:45 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl