heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Niedziela 17 października 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 7 listopada 2012, 15:56

BECKER revo - supercienka nawigacja GPS

Tuż przed świętami na rynek wejdą dwa nowe urządzenia marki Becker: revo.1 i revo.2. 7 milimetrów grubości – revo są cieńsze od smartfonów, pojemnościowy ekran w rozmiarze 5 cali oraz aktywna stacja dokująca Becker ModuClick.

Becker revo to pierwsze produkty na rynku stworzone w oparciu o modułową budowę.
Płaska obudowa ekranu, o grubości zaledwie 7 mm, została wykonana ze szczotkowanej stali szlachetnej i wykończona lakierowanymi elementami, dzięki czemu nie tylko wygląda elegancko, ale jest również wytrzymała. Revo to pierwsze urządzenia marki Becker wyposażone w pojemnościowy, szklany kran o rozmiarze 5”, który ułatwia szybkie i dokładne korzystanie z menu na wyświetlaczu. Elementy sterujące urządzenia nawigacyjnego zostały oddzielone od wyświetlacza i umieszczone w aktywnej stacji dokującej Becker ModuClick. Stały się w ten sposób podstawą systemu automatycznego startu Becker ProActive.

System automatycznego startu Becker ProActive samodzielnie włącza urządzenie i aktywnie oblicza trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. A wszystko to jeszcze zanim kierowca wsiądzie do samochodu. Jak to możliwe? Z jednej strony „mózg” urządzenia dzięki oddzieleniu aktywnej stacji dokującej ModuClick i ekranu pozostaje na stałe w samochodzie i dzięki systemowi automatycznego startu Becker ProActive samodzielnie wykonuje zadania, które normalnie musi wykonać kierowca przed wyruszeniem w trasę: włączenie, określenie lokalizacji, pobranie informacji drogowych. Z drugiej strony urządzenie uczy się i zapamiętuje przyzwyczajenia kierowcy i stałe cele dzięki zastosowaniu sprawdzonej funkcji inteligentnej nawigacji Becker. Następnie funkcja Becker SmartGuess aktywnie oblicza oczekiwaną trasę zależnie od dnia i godziny.

Kierowca wsiada do samochodu, mocuje ekran w aktywnej stacji dokującej ModuClick, a następnie jednym kliknięciem uruchamia już przygotowaną, optymalnie wyznaczoną trasę z uwzględnieniem wszystkich ważnych funkcji.

Urządzenia BECKER revo zostały wyposażone w mapy 45 krajów Europy z darmową Dożywotnią Aktualizacją Map oraz darmowym Dożywotnim Premium TMC (w tym HQ TMC). Urządzenia wejdą do sprzedaży w grudniu 2012 r. w sugerowanych cenach
detalicznych: Becker revo.1 1599 zł, Becker revo.2 1799 zł.

Galeria


BECKER revo.1
BECKER revo.1
BECKER revo.1

BECKER revo.1


BECKER revo.1

BECKER revo.2Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

06.11.2012 r.

Nowa generacja Intel SSD DC S3700 , 14:27

KMSmicro - narzędzie do spiracenia Windows 8, 8:52


Nowsze

07.11.2012 r.

Bardzo cienki dysk od Verbatim, 16:00

Apple zastąpi Intela ARM-em?, 16:04


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 0.69 | SQL: 14 | Uptime: 23 days, 5:26 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl