heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 27 października 2021 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 15 kwietnia 2010, 17:47

Wprowadzą reklamy do nawigacji GPS

Oprogramowanie do zamieszczania reklam w nawigacji MapaMap wprowadzi producent, firma IMAGIS. Zdaniem przedstawicieli firmy jest to "naturalny etap rozwoju produktu".

MapaMap to popularne oprogramowanie do nawigacji, które można spotkać w kilkunastu różnych markach urządzeń GPS. Pomysł na zamieszczenie reklam w nawigacji MapaMap wypłynął od agencji reklamowych, które dostrzegły w niej ciekawe medium za pomocą, którego można precyzyjnie dotrzeć do kierowców i podróżnych.

- Nawigacja GPS to między innymi ekran, o przekątnej 4, 5, 7 czy nawet 9, który towarzyszy nam w podróży. Naturalnym etapem rozwoju tego produktu jako urządzenia multimedialnego jest wprowadzenie do niego coraz większej liczby, użytecznych w podróży informacji, w tym również reklam – twierdzi Łukasz Brzostek, Kierownik Działu Marketingu firmy IMAGIS.

- Dołożymy oczywiście wszelkich starań, aby treści reklamowe pojawiające się w naszej nawigacji, nie tylko nie przeszkadzały w korzystaniu z funkcji nawigacyjnych, ale rozszerzały zakres informacji dla kierowcy. Będziemy także dbali, by dotyczyły one produktów i usług użytecznych dla kierowców i współpasażerów. Mamy nadzieję, że wzbogacą one, szeroki już dziś zakres informacji, jakich dostarcza MapaMap – dodaje Brzostek.

Projekt wprowadzenia reklam do nawigacji dopiero startuje. Partnerem IMAGIS w tym przedsięwzięciu będzie między innymi wrocławska firma TRO MEDIA, specjalizująca się w zarządzaniu powierzchnia reklamową, z którą nawiązana została trwała współpraca.

Podobną współpracę, od początku 2010 roku nawiązana została z serwisem internetowym EHOLIDAY.PL, który już wprowadził możliwość reklamowania obiektów noclegowych – hoteli, pensjonatów i kwater – w systemie nawigacji MapaMap.

mm


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

15.04.2010 r.

Transcend 25D3 - zewnętrzny dysk USB 3.0, 17:44

14.04.2010 r.

UK: Kontrowersyjna ustawa antypiracka, 17:01


Nowsze

15.04.2010 r.

Rosja: Nalot policji na moskiewskie biura HP, 17:49

16.04.2010 r.

Flash bez kodu, 17:37


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2021 | Prywatność | Load: 1.33 | SQL: 15 | Uptime: 78 days, 19:52 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl