Data: Środa, 28 października 2015, 10:03

Fossil prezentuje inteligentne zegarki z Intel Inside


Linia Fossil Q to trzy rodzaje inteligentnych urządzeń: klasyczny zegarek rozbudowany o chip monitorujący aktywność użytkownika, smartwatch z Android Wear oraz opaski w wersji męskiej i damskiej. Za inteligentne funkcje zegarków odpowiadają podzespoły Intela. Urządzenia ze smartfonami łączą się poprzez Bluetooth i są kompatybilne z systemem Android od wersji 4.3, oraz iOS od wersji 8.2.

Efekt współpracy firm Intel i Fossil to trzy urządzenia ubieralne z linii Q, zaprojektowane z myślą o użytkownikach o różnych potrzebach. Fossil Q Grant to połączenie klasycznego zegarka z nowoczesnymi technologiami. Akcesorium oferuje możliwość śledzenia aktywności fizycznej oraz odbierania powiadomień z aplikacji, które wybrał użytkownik. Model Fossil Q Founder, oprócz funkcji takich jak w modelu Q Grant, dodatkowo oferuje elektroniczny wyświetlacz. Fossil Q Reveler to przeznaczona dla mężczyzn opaska monitorująca aktywność fizyczną. Jej damskim odpowiednikiem jest Q Dreamer.

Do każdego modelu dołączona jest stacja do bezprzewodowego ładowania.
Cała linia inteligentnych akcesoriów została zaprojektowana z wykorzystaniem innowacyjnych technologii Intela. Nowe produkty Fossil są zgodne z aplikacjami fitness takimi jak: Google Fit, Health, UP by Jawbone oraz UA Record by Under Armour.

Zegarki i opaski trafiły do sprzedaży w USA 25 października. Są dostępne na stronie producenta, w sklepach stacjonarnych Fossil oraz u wybranych partnerów.
| Drukuj | Zamknij |