Data: Poniedziałek, 30 marca 2015, 13:41

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition


Creative Sound Blaster X7 Limited Edition to zewnętrzna karta dźwiękowa wyposażona w niezwykle funkcjonalny system o wysokiej rozdzielczości dźwięku (HRA). Dodatkowo posiada wbudowany potężny wzmacniacz słuchawkowy oraz stereofoniczny do podłączenia kolumn pasywnych.

Sound Blaster X7 Limited Edition otrzymał dwie niezwykle prestiżowe nagrody CES Innovations Awards 2015 – w kategoriach „Elementy i akcesoria domowych systemów audio/wideo" oraz „Sprzęt i podzespoły komputerowe". W ten sposób dołączył do niewielkiej grupy produktów, którym przyznano to wyróżnienie, otrzymując wysokie noty we wszystkich ocenianych kryteriach. Sound Blaster X7 Limited Edition został uznany przez serwis Tom's Hardware za najlepszy produkt 2015 r. Tytuł ten jest przyznawany urządzeniom za innowacyjność i doskonałość wykonania, wyprzedzającym inne produkty elektroniki użytkowej wprowadzone na rynek w tym roku.

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition

Sound Blaster X7 Limited Edition jest wszechstronną biurkową integrą. Ma ogromną liczbę funkcji, w tym wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, stereofoniczny oraz konwerter c/a. Ma też wbudowaną technologie łączności międzyplatformowej oraz inteligentnej poprawy jakości dźwięku. Sound Blaster X7 Limited Edition z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W, zapewnia wysokiej jakości dźwięk o niezwykłej czystości. DAC z odstępem sygnału od szumu na poziomie 127 dB znakomicie radzi sobie z każdym materiałem muzycznym, nawet tym o rozdzielczości 192 kHz.

Wydajny i znakomity brzmieniowo wzmacniacz cyfrowy to pracujący w klasie D układ TPA3116D2 o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω*). Umożliwia podłączenie podstawkowych lub wolnostojących kolumn pasywnych. Sound Blaster X7 Limited Edition wyposażony jest w przełącznik impedancji (zakres od 4Ω do 8Ω). Produkt ma zaimplementowaną technologię Bluetooth 4.1, zgodną z kodekami aptX® o niskiej latencji.

Creative Sound Blaster X7 Limited Edition

Na przednim panelu Sound Blastera X7 Limited Edition znajdują się dwa specjalne mikrofony, które gwarantują dobrą jakość nagrywanego dźwięku. Technologia CrystalVoice wykorzystuje innowacyjne algorytmy stworzone specjalnie w celu zapewnienia krystalicznej czystości głosu w grach wieloosobowych, internetowych czatach oraz konferencjach wideo.

Do urządzenia Sound Blaster X7 Limited Edition dołączone jest inteligentne oprogramowanie umożliwiające sterowanie z poziomu komputera PC, laptopa, tabletu czy smartfona.

Cena Sound Blaster X7 Limited Edition to 499 EUR.
| Drukuj | Zamknij |