Temat
Nazwa Gry?
195.206.113.* napisał:
WitamKiedys gralem w taka ciekawa gierke gdzie dostajesz zlecenia i musisz naprawiac auta. Zbyt wiele nie pamietam oprocz tego ze miala w nazwie slowo "enginer" szukalem wszedzie przez 3 dni i nie znalazlem. Jakby ktos moglby mi pomoc serdecznie dziekuje

81.190.153.* napisał:
A może "Gerhead Garage"?I ci się inżynier z garażem pomylił195.206.113.* napisał:
ooo tak to to dziex Jestes wielki
81.190.153.* napisał:
Spoko też w to grałem gra jest całkiem fajna i oprócz zleceń i napraw mogłeś tam też licytować samochody co też było niezłym pomysłem,dobrze wykonanym.83.22.186.* napisał:
Podłacze sie do tematu. Była kiedy tez taka gra o podobnej tematyce, tj naprawa samochodów, kupowanie czesci itp, ale do tego dochodzil super opcja mozliwosci jazdy naszym, cudem po miescie i brania udzialu w wyscigach.

Moze ktos kiedy grał i pamieta jak sie nazywala?

81.190.153.* napisał:
Jeśli z 2000 roku to nie wiem-wcześniej,w latach 90-tych były 2 gry-Street Rod 1 i 2.Później miało być Motor City Online,ale nie wiem czy to wogóle wyszło.
Może ci chodzi o jakiegoś Need For Speed'a?
Przypomniałem sobie jeszcze-była jakaś samochodówka,w której jeździłeś po własnym wybudowanym mieście,jakaś część sim city,nie pamiętam dokładnej nazwy ale miała "sim" w tytule.
83.26.213.* napisał:
Może Street Legal
83.16.88.* napisał:
no raczej to byl street legal, gra o duzych mozliwosciach i kompletnie spartolonym silniku...
81.190.153.* napisał:
czyli kolejny nieudany klon NFS
217.153.194.* napisał:
czyli kolejny nieudany klon NFS

oj klucilbym sie..
83.16.88.* napisał:
Z nfs mial tyle wspolnego, ze to wyscigi i to. ;]W sl mozna bylo sie pobawic w mechanika z prawdziwego zdarzenia, ale juz o sciganiu mozna bylo zapomniec. Engine byl na tyle skopany, ze gra marnie chodzila nawet na silnej maszynie i kolizja obiektow byla dosyc specyficznie rozwiazana. Zdarzylo mi sie raz lekko uderzyc w kraweznik i wypadl silnik. ;D
W drugiej czesci nic a nic nie poprawili tych bugow, dlatego gra nie zyskala tekiej popularnosci, a moglo byc tak pieknie.
213.241.8.* napisał:
CYTAT
Zdarzylo mi sie raz lekko uderzyc w kraweznik i wypadl silnik. ;D
Byłeś kiepskim mechanikiem ;] Te gierki można dostać w sklepie czy to były freeware??
217.153.194.* napisał:
w sklepie, a szkoda ze je tak zmarnowali ale czego mozna bylo sie spodziewac jak ona byla wypuszczona przez "Activision Value", czyli po jak najmniejszym koszcie
83.15.18.* napisał:
przeciez street legal chodzil na silniku gearhead garage
83.21.49.* napisał:
przeciez street legal chodzil na silniku gearhead garage

Chyba cie głowa boli gra chodziła na podrasowanym silniku świetnej gry Insane


O ile jedynka to był mół to dwójka Street Legal Redline już jakoś chodziło i dało się okiełznać maszyne ale dopiero po wgraniu patcha najnowszego.
Podobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 40.26 | SQL: 1 | Uptime: 23 days, 10:23 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl