Temat
Obscure: Learn About Fear
83.25.166.* napisał:
Dziwi mnie że nikt o niej nic jeszcze nie napisal,opiz z gameranking.pl
http://www.gamespot.com/pc/action/obscure/screenindex.html
po 30 min grania moge stwierdzic ze zapowiada sie smakowicie
na roznych serwisach dostaje srednio 8/10
83.29.6.* napisał:
Na gamershell sa 2 dema jakby coLepiej chyba zagrac niz sie screeenami pasjonowac

i samemu ocenic czy zasluguje na 4/5
83.175.177.* napisał:
Nikt o tej grze nie pisał bo ona nie wyszła w Polsce, a co gorsze, nie ma jej nawet w wersji nielegalnej. Z tego co pamiętam to wyszła ona jakiś rok temu czy coś koło tego. Pamiętam że grałem w demko i nawet mi się spodobało. Podobieństwa do genilanego Silent Hill są oczywiste ale skoro zżyna się od najlepszych to musi wyjść coś fajnego
81.168.228.* napisał:
Sa gazety,gdzie mozna ją zamowic,pozatym juz dawno jest do nich dostep83.25.166.* napisał:
jak by co to gralem w gierke, nawet mam ja zainstalowana, wiec sie jaram nie tylko screenami.a co do pierwszego zdania nadmundo, to sie mylisz.
81.168.228.* napisał:
Ryban,napisz cos wiecej o tej grze jak mozesz.Bardzo mnie ciekawi czy sie w nia zaopatrzac czy nie83.25.188.* napisał:
no wiec grafika nie jest zla, mi sie przynajmniej podoba. napisze cos wiecej jak w nia pogram dluzej , czyli jutro pod wieczor pewnie dopiero.w razie co napisz na GG, to ci powiem conieco o niej
213.134.173.* napisał:
he he, ale dałem się nabrać. Macie niezłe informacje o premierach. Dzisiaj dopiero zobaczyłem że rzeczywiście wyszła ta gierka. Autentycznie się cieszę że wreszcie sobie zagram, bo odkąd ukończyłem demko, to miałem straszną chęć w nią zagrać.62.21.65.* napisał:
Ja dzisiaj skonczylem Cold Fear , mam nadzieje , ze ta giera bedzie tak samo dobra ;]62.21.65.* napisał:
No wiec pogralem jakies 20 min i naprawde moge powiedziec , ze gra zapowiada sie bardzo fajnie.Do sterowania uzywa sie tylko klawiatury , myszka wogle nie jest potrzebna. Juz na samym poczatku fabula dobrze sie rozwija , grafika tez niczego sobie. Gierka chodzi bardzo plynnie , jutro bede mial pewnie wiecej czasu na gre , takze moze wrzuce jakies screeny
81.168.228.* napisał:
Ja rowniez polecam,tylko,ze zagadki sa troszq ciezkie,ale giera wymiata.Mi przypadla do gustu nawet bardziej od Silent Hilla 4,czego sie wogole nie spodziewalem.Grafika bardzo dobra jak na tego typu produkcje i podobnie ja u Rangera tak u mnie wymiata w detalach na max.Przynajmniej narazie.Jak pogram dluzej napisze wiecej.Pozdro212.122.214.* napisał:
No cool! Klimat i animacje są pierwsza klasa. Muzyka i efekty dźwiękowe również na wysokim poziomie, moim zdaniem tytuł lepszy od ColdFear.Naprawdę wciąga...
81.168.228.* napisał:
Gra jest bardzo dobra,tylko nie podoba mi sie w niej (to jedynie co mi sie nie podoba),ze nie gra sie jednym kolesiem tylko dwoma i ze jak jedni zgina to grasz jeszcze innymi.Dodatkowo (to ciagle ta sama wada) skoro gra sie kilkoma osobami to niech sie gra wszystkimi a nie,ze jedna musi zostac w pokoju.Gdyby nie ten mankament to gra miala by ode mnie 10/10 a tak to slabe 9195.117.123.* napisał:
Cześć... własnie zainstalowalem OBSCURE i załączylem grę i podczas wstawki leci zaaaaje...fajna muzyka
83.17.155.* napisał:
Czesc!Niedawno zaczołem grać w OBSCURE i stwierdziłem że jest ona dość trudna ale wciągająca. I mam prośbe, czy wie ktoś gdzie moge znaleźć poradniki do tej gry??
Pozdro!



213.134.173.* napisał:
Dobry poradnik do Obscure (ale po angielsku) jest http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/obscure.txt. Polecam gamefaq bo jest naprawdę świetnym serwisem i na dodatek za darmo. A język angielski to chyba wszyscy znamy z gier komputerowych
A ja mam inną wielką prośbę - błagam o sejwy !!! Byłem w tej bibliotece gdzie spotyka się jakiegoś dyrektora czy profesorka i komp mi się posypał

Gierka jest super, może Silenty są lepsze pod wieloma względami (zwłaszcza jedynka i dwójka) ale Obscure jest spoko, oceniam gierkę na 9/10.
PS: Ten utworek z intra to chyba Blink 182 ale nazwy piosenki nie znam,
83.17.155.* napisał:
Dzięki, poradnik pierwsza klasa



80.55.73.* napisał:
omg jak mozna nie znac sum 41 ludzie to ten zespol przygrywa w intro oprocz komputerka warto czasem zapodac jakis dobry music:) hehe83.142.12.* napisał:
Interesuje mnie to co napisaliscie na poczatku.Mozna w ta gre grac w multi cooperativ ?
81.168.228.* napisał:
Ello,mam pytanie.Jak tam wlaczyc tryb cooperative?Czy trzeba wejsc w extras??Jesli tak to jak uaktywnic ten tryb bez ukonczenia gry.Znacie jakies kody albo sposob wejscia w cooperative?Bede wdzieczny.PozdrawiamUpdate - juz sobie poradzilem.Trza wlaczyc pauze w czasie grania wiecej niz jedna postacia i wtedy guzik akcji i mozna grac na 2



83.26.161.* napisał:
przeszedlem, gra jest bardzo fajna, tylko kamera czasem lipna, bo masz przed soba potworka a nie widzisz jakiego bo kamera statyczna caly czas pokazuje co jest za toba,ale przeszedlem bo byl dobry klimat i latwa byla, solucja jest nie potrzebna, zagadki sa proste a nie jestem mega-mozgiem, zawsze jak znajdziecie klucz to jest napisane od ktorych drzwi, malo tego, na mapce pokazuja sie notatki z zaznaczonymi miejscami gdzie trzeba cos zrobic, a wszyscy z grupki maja pod spacja umiejetnosci, jeden szybko biega, jedna dziewczyna dobrze walczy, a jakas dwojka potrafi rozkminiac czy jest cos do zrobienia w miejscu gdzie sie znajduje
i nie denerwujcie sie jak jakis koles wam polegnie bo bedzie ich 5-cioro, gra jest krotka, ale najlepiej zeby nie pogineli wszyscy bo w pojedynke jest troche ciezko
81.168.228.* napisał:
Najwazniejsze jest tylko jedno.Czy polegniecie kogos wpływa na zakonczenie??Jesli tak czy jest mozliwe przejscie gry bez zabicia ktorej kolwiek z postaci.
213.134.173.* napisał:
A ja byłem już chyba w połowie gry i skasowały mi się sejwy
83.17.147.* napisał:
Mam pytanie...gdzie można znaleźć i czy wogóle można solucje bądź spolszczenie do Obscure?? Jeśli nie ma takiego czegoś jak solucje...to mam kolejne pytanie gdyż włąśnie zaciołem się i nie wiem co robić? Prosze o kontakt nr gg: 1575415 baź email: blad100o2.plDziękuje!!
213.134.173.* napisał:
Po pierwsze - fajne masz wyniki w 3DMarkach

83.22.246.* napisał:
Hmm, gra wygląda fajnie, ale gdzie ją można kupić ??217.96.23.* napisał:
WITAMWIDZĘ ŻE NADMUNDO PROPONUJE POMOC W PRZECHODZENIU GRY WIĘC CHCIAŁEM Z NIEJ SKORZYSTAĆ. DOSZEDŁEM DO AMHITHEATER ROZWALIŁEM TAM POTWORA NO DOŚĆ DUŻYCH ROZMIARÓW I PUŚCIŁEM TEN FILM KTÓRY GDZIEŚ TAM ZNALAZŁEM I NIE MAM POJĘCIA CO TERAZ ROBIĆ ŁAŻE PO CAŁEJ PLANSZY BEZ CELU. PROSZE O POMOC !!!!!!!!!!! Z GÓRY DZIĘKI
POZDRAWIAM
83.16.117.* napisał:
Pomóżcie!!!!Początek gry a ja nie wiem jak ustawić kompasy na tej mapie??

Objaśnijcie o co tam chodzi albo zamieście screnna!!!!
thx

83.25.55.* napisał:
Dobrze dopisuje więc tutaj.Mam problem związany z grafiką. Otóż, gdy wchodzę do jakiś pomieszczeń, w których sa potwory to całe to pomieszczenie pokryte jest pnączami. A przecież pnącza powinny się pojawiać dopiero wtedy, gdy potwór jest w pobliżu, a gdy zabijemmy stwora to powinny znikać. U mnie jednak pozostają. Jaka może być przyczyna? Dodam, że moja konfiguracja sprzętowa to: Athlon 2200+, GeForce 4 MX 128mb 440, 256 DDR. U kumpla, który ma te sam sprzęt chodzi tak jak ma chodzić.
ps. Instalowaliśmy tą samą wersję gry z jedego cd Więc to nie wina wersji.
83.24.163.* napisał:
W poprzedniej sali byla mapa na podlodze i na niej byly podane ustawienia 330* na 20*. niech cie jednak nie rusza fakt ze nie dziala. ustaw i odczekaj troszke. u mnie zaskoczylo jak zmienilam osobe.
83.23.68.* napisał:
ja mam też problem z tą mapą. jak ustawie te kompasy to nic sie nie dzieje!! nawet jak czekam i zmieniam ludzi. nie wiem czy źle ustawiam te kompasy czy co ale wydaje mi sie że są dobrze ustawione. prosze o pomoc !!!83.25.250.* napisał:
hmmm ja to widze tak mozliwe ze masz zle ustawione kompasy..sproboj zamieniec stopnie miejscami teraz nie mapietam jak to bylo ale chyba lewy na 330 a prawy na 20. ni zaskoczylo powiedzmy od razu

PS. mam problema przy okazji to do tych co przeszli giere
brakuje mi 3 dowodów i nie wiem co i jak ze statuetkami ?? laze krece sie i nie wiem co dalej :/ <rozpacz>
83.26.31.* napisał:
cześć wszystkim mam pewien problem

ć więc chodze po całym budynku i znajduje taśme jakąś w pokoju (chyba nauczycielskim)wszystko przeszykalem i nic co zrobic ??
1 prosze o solucje tylko nie angielską
2 czy jest jakieś spolszczenie
3 jak wykonać tą misje ??
z gury dzięki
POZDRO DLA TYCH CO LUBIĄ TĄ GRE

80.48.197.* napisał:
ja postaram ci sie pomoc, wiec sluchaj... po pierwsze musisz znalezc srubokret, nie pamietam dokladnie w ktorym pokoju sie znajduje ale w ktortyms pomieszczeniu, w ktorym jak wchodzisz to po lewej stronie stoi duzy regal i musisz go przesunac no i masz srubokret wiec lec z nim i z maniurka do kibelka zrobic swoje... hehe oczywiscie otkrecic kratke

83.27.227.* napisał:
no siemano wszystkim... mam ten sam problem co inni... ten kompasy... no ustawiam je dobrze, czekam, podchodze do mapy wciskam enter i widze czarny ekram i kompasy... i tyle ?? co jest grane?? o co biega ?? pomocy... yo83.25.88.* napisał:
BO ty masz nastawić styczną 330 i 20,a nie kierować na te cyfry u góry mapy.81.18.199.* napisał:
Witam moze ktos wie co trzeba zrobic w teatrze zabiłem tego kolesa obejrzałem tasme i nic dalej na mapie cały czas wisi ? krece sie i nic..84.205.223.* napisał:
siemano ja tez mam problem kurka wodna, niby taka prosta gra a nie wiem co zrobic.. poszedlem do biblioteki tam musialem popchnac szafe i znalazlem sejf, rzucilem go "gdzies tam" no i na dole zabilem potwora. Wzialem klucze itpitd poszedlem do doktorka a on mi kradnie mape i nie mam zielonego pojecia jak wyjsc z biblioteki... chodze i chodze a tu nic :/ moze mi ktos pomoc? moge gg 1127279 pozdrow teatrze musisz zrobic jeden motyw

jak pojechales winda do gory to tam byl potwor ktorego musiales zabic, wtedy to pojawi Ci sie drabinka i bedziesz mogl zejsc na dol. Schodzisz na dół i "wolasz winde aby zjechala" nastepnie miedzy kraty wstawiasz deske. Idziesz po drabinie na gore tam wolasz winde aby pojechala do gory, blokujesz ja aby nie spadla no i znowu schodzisz na dol... nastepnie podejdz do tych krat od windy i dalej zoabczysz co sie bedzie działo

dobra juz sam sobie pomoglem


Naucz sie edytować posty...
by mechl!k
80.53.43.* napisał:
WitamMam pytanie co trzeba zrobić z takim cięzkim pudłem(sejf) gdy przewróce pudło rozwala sie ściana z tamtąd biore to cieżkie pudło i moge je ze soba nosić,ale niewiem gdzie isc i co mam z tym zrobić??,prosze o pomoc

83.18.135.* napisał:
KAPELA TO "SUM 41" A TEN UTWÓR NA POCZĄTKU TO "Still Waiting"87.207.110.* napisał:
Błagam pomóżcie!! Dostałem giere w prezencie od starszych ale jest ona po włosku (kupili ją na feriach przynajmniej tyle wiem ;] ) jesli ktos sie orientuje w tych sprawach i wie jakie pliki potrzebne sa zeby ja "zangielszczyć" byłbym BAAAAAAAAArdzo wdzieczny za pomoc i przeslanie mi tych plikow na e-mail ammunationo2.pl. Wystarcza mi same pliki z tekstem bo bez dzwieku sobie poradze z góry Dziękuje!!62.21.36.* napisał:
Mam problemik, jestem na dworku wyszłem z pierwszego budynku. i wszedłem w drugi gdzie są klasy, niewiem co mam dalej robić, bo na góre niemoge iść bo tam na drzwiach jest kłódka. W Budynku A na mapie mam zaznaczony jeszcze jeden znak zapytania w pomieszczeniu z aktami uczniów. Niewiem co mam robić dalej HELP ME!83.8.86.* napisał:
JA TYLKO ZAPYTAM CZY WIESZ JAK ZAPISAĆ GRE BO JA MAM WERSJĘ FRANCUSKĄ I NIE MOGĘ DAĆ RADY Z WIELKIE DZIĘKI

83.8.218.* napisał:
kto wie gdzie jest Laboratorium Fredmana ?Podobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 28.01 | SQL: 1 | Uptime: 35 days, 7:26 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl