Temat
Klawiatura Qwertz
81.190.38.* napisał:
Na wstepie chcialem sie ze wszytkimi przywitac.Mam nastepujacy problem.....Kupilem laptopa z klawiatura qwertz (niemiecka) i byl zaistalowany niemiecki XP...Po zaistalowaniu polskiego XPka niepasuja mi niektore klawiawsze...tzn pomijajac Y i Z to znak zapytanie kroki, lukosniki mysliniki i jeszcze pare innych
Czy wystepuja moze jakis emulator albo cos takiego....
Prosze o pomoc i pozdrawiam
85.128.124.* napisał:
Taaa. Zainstaluj sobie niemiecki uklad klawiatury w Windowsie, albo kup sobie naklejki na klawisze na allegro
83.24.195.* napisał:
Trzeba wymienić klawiature.100-200 zł jak się nie myle.
Poza tym wszystko powinno działć
Miałem Dell-a z niemiecką klawiaturą i wymieniłem.
A z tymi Y-Z to trzeba ustawić w opcjach klawiatury
81.190.38.* napisał:

83.24.195.* napisał:
Daj spokój wymień klawiaturę.
W panelu sterowania - klawiatura tam trzeba dodać
85.128.124.* napisał:
Po pierwsze ustaw jesli masz wylaczony, pasek jezyka... next PPMPo drugie wejdz do Uslugi tesktowe i ustawienia...
No i doinstaluj Niemiecki uklad klawiatury...
Masz jakis z tym problem... ???

83.28.147.* napisał:
to tez zalezy jakiego masz laptopa.Czasami mozna zwod zrobic taki ze sie da powyciagac klawisze i pozamieniac je miejscami np w IBM'ach cos takiego pieknie sie robi:)62.21.8.* napisał:
Gdzie można kupić normalną klawiaturę do Toshiby M30-344 (mam niemiecką:(? Z góry dzięki za info!85.128.124.* napisał:
hmmmOdpornosc na informacje masz zadziwiajaca...
http://www.allegro.pl
Szukaj!
62.21.8.* napisał:
Allegro sprawdziłem przed pisaniem topicu - NIE MA!!! Będe wdzieczny za jakieś inne linki lub adresy...85.128.124.* napisał:
No to musisz sledzic nowe aukcje, bo nigdzie taniej raczej ne bedzie, moze zobacz na ebayu niemieckim jeszcze...
A jak nie to pozostaja naklejki.
62.21.8.* napisał:
Hehe mi nawet już nie chodzi o cenę, a raczej dostępność - do 200 zł bym mógł wydać. Niestety niemiecki Ebay odpada..
85.128.124.* napisał:
No to nie spodziewaj sie, ze w sklepie znajdziesz taniej, tylko szukanie i czajenie sie na allegro Ci pozostaje.Albo nakjlejki, ktore jak ladnie przykleisz wygladaja super.
62.21.8.* napisał:
Cały problem polega tylko i wyłącznie na tym, że nie mogę znaleźć sklepu ŻADNEGO w Polsce, który by takową sprzedawał:(148.81.137.* napisał:
W sklepach nie znajdziesz.Krąża pogłoski że Toshiba ma serwis i tam powinienes zadzwonic

85.128.124.* napisał:
Ale jak ja juz pisalem, nie spodziewaj sie, ze bedzie tanio...
200zl moze byc malo

83.24.223.* napisał:
Książka telefoniczna w dłoń i dzwoń po mieście z laptopami. Powinieneś trafić klawiature83.29.10.* napisał:
hejka, pozwole sobie odsiezyc temat:) czy mozna gdzies w polsce kupic klawiature do sony vaio? troche sie napalilam na kupno w niemczech, a jak wiadomo jakims cudem te kompy nie maja u nas dystrybutora. wiec - NIE MAM gdzie zadzwonic
pozdrawiam
paulina
213.7.198.* napisał:
Jesli mozna krotko:Od roku uzywam NB Acer Aspire z niemieckim ukladem klawiatury. Pisze bardzo duzo i jesli moge cos komus w tej kwestii poradzic - to odpuscic sobie jakiekolwiek klawisze do srodka.
Jesli ktokolwiek mysli powaznie o uzywaniu notebooka to trzeba zainwestowac w porzadna zewnetrzna klawiature. Polecam proste w budowie kabelkowe Cherry lub Chicony - w cenie ok 100lz. Mozna byc pewnym ze cos takiego posluzy dlugo i nie dostarczy zadnych problemow.
A jesli trzeba zapisac pare slow w wordzie po polskiemu na niemieckim ukladzie klawiszy to wystarczy zainstalowac polski uklad klawiatury i zapamietac ze Z=Y a Y=Z.
BTW Witam szyszki serdecznie!
82.37.144.* napisał:
pisz przy wylaczonym swietle - nie bedzie ci przeszkadzac inna klawiatura
85.128.124.* napisał:
No do laptopa podlaczanie dodatkowej klawiatury to eden wielki

212.87.229.* napisał:
a ja sie z toba Spiderman nie zgodze, przez ok miesiac przed zakupem laptopa uzywalem logitecha deluxe black: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12429 i uwazam ze klawiatura laptopa jest mniej wygodna. przepisalem juz dwie prace licencjackie i mam jakies porownanie, problemem jest oczywiscie jej przenoszenie
85.128.124.* napisał:
No mozesz miec swoje zdanie...Ja jednak uwazam, ze jest bezsensowne podpinanie klawiatury zewnetrznej do lapciaka...
83.24.237.* napisał:
witam. odswiezam temat bo mam maly problem.kupilem tanio laptopa na allegro i niby ma QWERTY ale dalej juz jest znacznie gorzej (chyba tylko poprzedni wlasciciel przestawil Z z Y). dalej jest mase germanskiego syfu no i zle podpisy nad numerycznych znakach


bardzo jest to mylace mimo ze wiekszosc klawiszy znam z pamieci.... jest to HP OmniBook 4100 (wiec juz pare latek ma

pozdrawiam i czekam na wasze spostrzezenia.
eSiK
83.22.82.* napisał:
Jeżeli te "obwolutki" są w odległości ok. 1mm od literek, to nic nie zrobisz - to jest fabryczny nadruk - tak ma każda klawiatura.
No, chyba że chcesz mieć idealnie gładkie klawisze dla zawodowców - to w tedy są dwie metody:
1. szlifierka

2. lakier w jakimś gustownym kolorku

Podobne tematy
Klawiatura
Klawiatura W Laptopie
Kupno Używanego Laptopa I Niemiecka Klawiatura
Notebook - Klawiatura I Ekran Osobno
Klawiatura W Niemieckim Hp Nx8220
Klawiatura W Laptopie
Kupno Używanego Laptopa I Niemiecka Klawiatura
Notebook - Klawiatura I Ekran Osobno
Klawiatura W Niemieckim Hp Nx8220
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 23.16 | SQL: 1 | Uptime: 28 days, 19:44 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl