Temat
Iskrzenie W Zasilaczu ! :/
83.16.136.* napisał:
Witam !!Mam tak dziwny

Mial ktos taki problem bo nie wiem co mam robic, wylaczac kompa i oddac do gwary zasilacz czy zostawic niech iskrzy dalej ??

Prosze o jak najszybsza odpowiedz !!
Dzieki i Pozdrawiam !!
194.150.96.* napisał:
wez pierw zobacz czy to napewno w srodku czy we wtyczce, proponuje terz zobacz na innym kablu jak na przyklad na kablu od monitora czy terz tak iskrzy, a czy oprucz tego iskrzenia cos sie dzieje? kompa zawiesza czy przycina i kiedy to sie dzieje? jak grasz czy caly czas nawet pod winem? odpisz to moze cos sie domysle wiecej!!83.16.136.* napisał:
No golym okiem nie widac zeby cos migalo w zasilaczu gdy iskrzy, a iskrzy tak jak mu spasuje czyli co jakis czas i jest krotkotrwale przerywane ale nieraz ciagle i az sie boje zeby czegos nie upalilo !! W czasie iskrzenia nic z kompem sie nie dzieje po prostu zadnych zaklucen nie widac w pracy kompa i chodzi tak jak powinien !!
Dziwne to jest !!
83.17.110.* napisał:
Jeśli jesteś pewien że to zasilacz, tak czy inaczej jest do wymiany, nawet jeśli działa.Ogólnie ten Enhance jest do bani.
194.150.96.* napisał:
no jak to zasilacz to wez podloncz go samego, tzn wyjmij z kompa i wloncz czy sam tak iskrzy (aby wlonczyc zasilacz atx wez podepnij mu wtyczke sieciowa i zewrzyj styki we wtyczce atx do plyty kabelki zielony i ktorykolwiek czarny a sie zasilacz wlonczt) i wtedy zobaczi odpisz jak jest83.17.110.* napisał:
Przy małym obciążeniu nie musi wcale iskrzyć :/ więc twoja porada jest niezbyt trafna.194.150.96.* napisał:
nie musi ale sprawdzic zawsze mozna nie???? a jesli to zasilacz to co tu duzo gadac>>> do wymiany i to jak najszybciej !!!!!83.16.136.* napisał:
Narazie sie uspokoilo !!
213.238.120.* napisał:
Lechu jak wyjmie go z obudowy i podepnie do sieci to zsilacz sie nie wlaczy, musi zewrzec odpowiednie piny we wtyczce od mobo, a pozatym zasilacza nienalezy odpalac bez obciazenia bo sie moze zjarac.Podobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 42.61 | SQL: 1 | Uptime: 21 days, 16:16 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl