Temat
co zrobic z CPC??
212.244.152.* napisał:
Wiem ze o CPC juz tu bylo dzo, ale mnei zastanawia cos... procka chlodze bloczkiem spider i zastanawam sie czy podbiac na chipset bo mi sie strasznie grzeje blok CPC.... oplacas sie, czy nie tracic na przplywie???83.30.5.* napisał:
Nie wiem czy w sumie lepszych efektow nie osiagniesz zakladajac niebieskiego (zlotego) Zalmana na NB, niz tego C_C... ani to wydajne, ani >>> , ani ... Ale decyzja pozostaje twoja
212.244.152.* napisał:
ale cpc mam i lezy:
83.30.5.* napisał:
Mysle ze C_C skutecznie oslabi przeplyw Pajakowi - dlatego rozwazyc mozesz http://www.realitynet.pl/news.php - a noz-widelec dostaniesz cos ciekawego
212.244.152.* napisał:
nie trzeba mnie przkonywac ze CPC to shit, bo to wiem doskonale;) co do linku- bardzo cieawaoferta, ale trzeba miec to 119 zl+ wysylka:P, a ja poprstu nie mam:P mam gdzies atmanka jakiegos 300 l/h, a jakby dac oddzielny przeplyw mu?? w sumie ten CPC mi sie wysluzyl ponad rok i nie mialem zastrzezen (chlodzil serwerek p200266- blok dostalem za browara) i radzil sobie niezle ja moglem spac z hostem w pokoju, a temp byl ok. miejsca na cos duzego nie mam bo kondensatory przeszkadzaja, a zal tak zeby lezal i sniedzial:P, ale skoro odradzasz podpinac go pod ten sam oplyw, to nie bede sie sprzecza.a jakby wyj... ten zlom ze srodka?? chipsetu by nie wyclodzilo??? chodzi tlko o chipset....83.26.24.* napisał:
najlepiej to ten wywal na złom albo sprzedaj na allegro moze za 20zł pujdzie i kup zalmana zółtego albo niebieskiego62.111.246.* napisał:
no nie przesadzajcie, jak masz pod reka to czemu nie, wydajnosciowo bedzie w sam raz na chipset

194.29.137.* napisał:
a spider to nie przypadkiem ten blok z jednym wlotem i dwoma wylotami??jesli tak to nie ma problemu
podlacz CPC pod jeden z wylotow i nie ograniczysz przeplywu spidera
212.244.152.* napisał:
No wlasnie spider ma jeden wlot 16mm i 2 wyloty 12 mm?? to pod jeden wylot mozna podpiac i przeplyw bedzie wporzo??? to by mnei uzadzalo, a z wydajnoscia to wlsnei sadze zena chipset akurat.......213.186.79.* napisał:
ojj nie wiem poniewaz w tym momencie w tym drugim wylocie ( bez cpc ) bedzie wiksze cisnienie , a dwa inaczej bedzie sie woda rozkladac ( zozlewac po bloku ) , chyba wiecie o co chodzi , najlepiej zrob drugi obieg i po problenie

212.244.152.* napisał:
hehe i w 2 obiegu super weze konwekcyjne jako chlodnica;P:P:P:P a moz by zamowic od nich air power pc:>194.29.137.* napisał:
niekoniecznie
wkladasz druga pomke do tego samego pojemnika i zasilasz woda chlodzona przez chlodnice
212.244.152.* napisał:
a no tak kurde ale ja debil jestem... sorki, ale serio za ciny ludowe bym nie wpadl na takie cos:P dzieki wam decyzje chyba juz podjalem zostawie ten bloczek na chipset i walne go na oddzielnym obiegu na atmanie 300l/h na kródkij rurce i na cipset powinno starczyc tak mi sie przynajmniej zdaje..... lepsze to bedzie od tego radiatorka co teraz napewno, a i mi opory nie wzrosna dzieki wam:)80.55.43.* napisał:
Amen poznajesz co tam siedzi na NB

Bardzo dobrze sie spisuje. Szkoda mi było go wywalać, a tak na NB dobrze sobie radzi.
Ale najlepsza jest zapinka, całe 5 groszy mnie kosztowała

212.244.152.* napisał:
Zeslizgnal mi sie waz z nagrzenwnicy i mailem powodz mala....efekt podlaczenia WC pod myjke cisnieiowa wiem ze to bylo glupie ale po pijaku rozne glopie pomysly do glowy przychadza nie chialo mi sie tego weza nakadac na wiaderku smigam:Pa tak apropo jodalisty dales to na oddzielny obeg??Podobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 33.08 | SQL: 1 | Uptime: 25 days, 11:48 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl