Temat
avi - wmp9 problemy
80.50.231.* napisał:
zainstalowalem windows media player 9.0 poniewaz mialem jeden filmik ktory nie chcial za nic ruszyc na 8ce - nie pomoglo nawet automatyczne zciaganie kodekow. Plik udalo sie odpalic, ale mam teraz nastepujacy problem... jesli tylko sa napisy o takiej samej nazwie jak plik zrodlowy(w txt), to wmp9.0 od razu je wlacza, probowalem w opcjach wylaczyc je, ale bez rezultatu, tak wiec wlaczajac np bestplayera pojawiaja sie napisy zarowno generowane przez bestplayera (mozna je skalowac, przesowac, etc, oraz napisy generowane przez wmp
80.53.209.* napisał:
WMP wyświetla napisy ? Wygląda to tak jakbyś w opcjach ffdshow włączył wyświetlanie napisów (to tłumaczyło by podwójne napisy w bestplayerze).Przeczytaj http://www.cdrinfo.pl/software/artykuly/artykul_w.php?ID=20030308201450&nrstrony=1.
80.50.231.* napisał:
tak, wersja 9 ma opcje napisow, ale nie jest to dopracowane, nic nie mozna zmieniac i bardziej przeszkadza... najgorsze jest jednak to obcinanie kazdego pliku avi podczas wyswietlania
212.182.122.* napisał:
Napisy w WMP9 dotyczą odtwarzania DVD nie AVIOprócz tego że obcina po brzegach nie jest przypadkiem jeszcze powiększony obraz tak jak by zoom był?
212.160.188.* napisał:
Witam!WMP - o tym nie mam większego pojęcia bo nie używam, natomiast
spotakłem się z podwójnymi napisami u siebie w BestPlayerze. Nie
wiem czy u Ciebie to zadziała ale u mnie poskutkowało - wystarczy
przegrać gdzieś pliczek z napisami - byle nie był w tym samym folderze
co film i po problemie - przynajmniej u mnie to działało.
POZDRAWIAM.
80.50.231.* napisał:
tak, wyglada to jak by byl zoom, i to zarowno w okienku zalozmy 300x200 jak i na calym ekranie. a jesli o napisy chodzi, to skutkuje przegranie ich do innego katalogu, ewentualnie zmiana nazwy pliku, ale dziwne jest to, ze problemy zaczely sie wlasnie od instalacji wmp9

212.182.122.* napisał:
No więc tak. Napisy sa wczytywane przez jakis kodek nie media playera. A ten zoom i obcięte brzegi to prawdopodobnie w sterach od grafy ustawiona nakładka video na powiekszenie.80.50.231.* napisał:
dokladnie, to powiekszenie to stery grafy, choc nic tam wczesniej nie przestawialem

Podobne tematy
Windows XP i usuwanie AVI
JAk wgrać plik *.avi do GuardianKnota?
avi - 20GB :-0
Obrobka dzwieku w filmie .avi
AVI >> VCD
Jak obejrzec nie do konca sciagniety plik .avi ?
Problem z odtwarzaniem filmów w formacie *.avi
AVIPreview - alternatywne(lepsze) rozwiazanie
Program do konwertowania *.avi
Kompresacja MPEG na AVI
DVD na AVI.
POMOCY Z HYDRAVISION !!!!!!
Filmy AVI na stacjonarnym odtwarzaczu.
Problem z otwieraniem plikow avi(bardzo dziwne)
JAk wgrać plik *.avi do GuardianKnota?
avi - 20GB :-0
Obrobka dzwieku w filmie .avi
AVI >> VCD
Jak obejrzec nie do konca sciagniety plik .avi ?
Problem z odtwarzaniem filmów w formacie *.avi
AVIPreview - alternatywne(lepsze) rozwiazanie
Program do konwertowania *.avi
Kompresacja MPEG na AVI
DVD na AVI.
POMOCY Z HYDRAVISION !!!!!!
Filmy AVI na stacjonarnym odtwarzaczu.
Problem z otwieraniem plikow avi(bardzo dziwne)
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 28.46 | SQL: 1 | Uptime: 21 days, 9:49 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl