Temat
szukanie hasel
82.160.23.* napisał:
hej mam problem . tata mojemu koledze niechce dac pełnych uprawnien uzytkownika na windwosie 2000. w sylwka bedziemy mieli kompy polonczone w lanie. czy jest jakis program który wyczyta chasło jego taty(admina) po lanie?? bo on se nawet niemoze zainstalowac gierek i mi go szkoda83.25.227.* napisał:
:legal: chyba nie :evil:82.160.23.* napisał:
ale mi go jest szkoda:(217.98.146.* napisał:
programy sa ale :legal:82.143.133.* napisał:
[quote]ale mi go jest szkoda:([/quote]Mapujesz dysk z windowsem 2000
znajdujesz bazę SAM (2 pliki)
przenosisz je w inne miejsce (bezpieczne)
Kasujesz SAM
Logujesz się do systemu jako administrator bez hasła
instalujesz gry - grasz po sieci
po wszystkim odinstalowujesz gry
kasujesz logi (dzienniki)
przywracasz bazę SAM
nie ma śladów
Czemu miałoby to być nielegalne na komputerze domowym ?
217.98.146.* napisał:
ale z kad ja moge miec pewnosc ze to jest jego (kumpla) komp domowy moze on hasleko admina w szkole chce poznac ;] albo cos82.160.23.* napisał:
nie tylko ja chce z nim pomykac w css po lanie w sylwka ale tak bym niemugl a co do legalnosci to przeciez tym czynem nieprzynosze zadnych szkud materialnych i innych jego tacie:D217.98.146.* napisał:
no ja cie rozumiem, ale to jest net nie znam cie i skad mam wiedziec ze mowisz prawde dobra zamknijmy to EOTPodobne tematy
Działy
Copyright © 2002-2025 | Prywatność | Load: 1.01 | SQL: 1 | Uptime: 169 days, 3:40 h:m |
Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl