heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Wtorek 16 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 20 czerwca 2012, 12:26

Akumulatory EVER GREEN POWER

Firma Ever wprowadza do oferty bezobsługowe akumulatory ołowiowo-kwasowe, firmowane własną marką EVER GREEN POWER.

Ever już od ponad 20 lat produkuje zasilacze UPS od 350 VA do 840 kVA. Firma posiada bogate doświadczenie w zakresie testowania zarówno zamontowanych w urządzeniach akumulatorów, jak i współpracujących z UPS modułów bateryjnych.

EVER GREEN POWER zaliczają się do grona najlepszych akumulatorów dla zasilaczy bezprzerwowych UPS wykonywanych w technologii – AGM (Absorbed Glass Mat). Elektrolit zaabsorbowany jest w tym rozwiązaniu w separatorach z włókna szklanego o wielkiej porowatości. Ich największe walory to szczelność, duża gęstość energii, niska rezystencja wewnętrzna, wysoka żywotność projektowana oraz korzystny stosunek jakości produktu do ceny.

Akumulatory tego typu charakteryzują się dłuższym czasem pracy i większą pojemnością, jak również dużą odpornością na wstrząsy i wibracje. Takie właściwości predysponują je do zastosowań w układach oświetlenia awaryjnego, systemach alarmowych i przeciwpożarowych, układach baterii fotowoltaicznych, osprzęcie mobilnym i przenośnym, jak również innych urządzeniach elektrycznych, elektronicznych i informatycznych.

Akumulatory EVER GREEN POWER

Akumulatory EVER GREEN POWERWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

18.06.2012 r.

Nvidia: Tesla K10 rekordzistą, 19:17

Intel Xeon Phi, 19:16


Nowsze

20.06.2012 r.

Trojan ZeuS dla Androida powraca i udaje program antywirusowy, 12:29

Synology prezentuje DiskStation DS112+, 12:31


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.47 | SQL: 28 | Uptime: 26 days, 3:30 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl