heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 25 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 6 czerwca 2012, 10:23

Cygnett SmartSound - etui dla iPada

Cygnett przedstawia etui na iPada SmartSound. Elastyczny pokrowiec dobrze chroni tylną powierzchnię tabletu, a dodatkowo służy jako wzmacniacz dźwięku.

Etui SmartSound zostało wykonane z elastycznego materiału, dzięki czemu jest łatwe do założenia, a jednocześnie ściśle przylega do brzegów tabletu, gwarantując dobrą ochronę. Gadżet Cygnett osłania tylną część urządzenia i jest kompatybilny z nakładką SmartCover, wraz z którą kompleksowo zabezpiecza przednią i tylną powierzchnię iPada. SmartSound posiada ponadto specjalne wycięcia na przyciski funkcyjne, wejścia oraz obiektyw aparatu, które ściśle odpowiadają projektowi iPada. Poza dobrą ochroną urządzenia przed zarysowaniami i uszkodzeniami SmartSound spełnia także rolę pomysłowego wzmacniacza audio.

Białe etui Cygnett SmartSound

Białe etui Cygnett SmartSoundSpecjalna konstrukcja etui sprawia, że dźwięk staje się bardziej donośny i czysty, a głośność urządzenia zwiększa się aż do 10dB. Zapewnia to użytkownikom jeszcze większą frajdę podczas korzystania z multimedialnych funkcji iPada, takich jak słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. Dobra ochrona tabletu i wzmocnienie funkcji audio, nie wiążą się jednak w przypadku SmartSound z dodatkowym obciążeniem użytkowników. Materiał, z którego wykonano etui dobrze zabezpiecza, a jednocześnie jest lekki i nie zwiększa ciężaru iPada. SmartSound dostępny jest w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Etui Cygnett to propozycja dla wszystkich posiadaczy iPadów, którzy szukają odpowiedniej ochrony dla swojego tabletu. Bez względu na miejsce etui Cygnett zabezpiecza iPada, a jednocześnie pozwala cieszyć się czystym i donośnym dźwiękiem.

Cena: 100 zł

Czarne etui Cygnett SmartSound

Czarne etui Cygnett SmartSoundWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

05.06.2012 r.

Steam dla Linuksa, 17:58

Windows 8 z antywirusem, 17:57


Nowsze

06.06.2012 r.

Elastyczne szkło, 10:25

07.06.2012 r.

Wyświetlacz dotykowy z fizyczną klawiaturą, 12:24


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.80 | SQL: 15 | Uptime: 105 days, 22:43 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl