heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 11 grudnia 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 28 maja 2012, 17:55

Goclever DVR Full HD

Goclever Technology rozszerza swoją ofertę cyfrowych wideorejestratorów samochodowych, dopasowując się do wymagań i oczekiwań Klienta. Urządzenie o kompaktowych rozmiarach nagrywa w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym.

Dzięki obiektywowi, oferującemu kąt widzenia 120 stopni i regulację w zakresie 180 stopni oraz ekranowi, który można obracać w zakresie 270 stopni użytkownik posiada pełną kontrolę nad nagrywanym obrazem. 2-calowy ekran LCD umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym, jak również odtwarzanie nagrań.

Wysoką ergonomię i swobodę użytkowania zapewniają takie funkcje jak: wykrywanie ruchu, noktowizja, nagrywanie cykliczne czy funkcja antywstrząsowa. Pliki wideo w formacie AVI rejestrowane są na karcie pamięci microSD, natomiast zdjęcia zapisywane są w popularnym formacie JPG. Dzięki temu zarejestrowany materiał można bezproblemowo odtworzyć na dowolnym komputerze. Na karcie o pojemności 2 GB można zapisać około 2 do 4 godzin nagrania, zależnie od wybranej rozdzielczości. Po zapełnieniu karty najstarszy materiał jest usuwany, a zapis jest kontynuowany.

Wideorejestrator wyposażono we wbudowaną baterię litowo-jonową, uniwersalną ładowarkę, port mini USB 2.0 do komunikacji z komputerem lub innym urządzeniem, a także wyjście mini HDMI, zapewniające cyfrową jakość sygnału. Goclever DVR Full HD posiada polskie menu, a prostota obsługi zapewnia bezpieczeństwo, nawet w trakcie kierowania pojazdem.

DVR Full HD jest mniejszy i lżejszy od GOCLEVER DVR HD, co sprawia że zawsze można mieć go pod ręką. Nagranie z wideorejestratora może być rozstrzygającym argumentem przy orzekaniu winy w przypadku stłuczki, kiedy żaden z jej uczestników nie poczuwa się do wzięcia jej na siebie. Ponadto zapis wideo może być przyjemną pamiątką z wyjazdu, którego trasa wiodła przez atrakcyjne widokowo miejsca.

Goclever Full HD jest już dostępny w cenie 349 zł. W zestawie z wideorejestratorem znajduje się uchwyt mocujący, ładowarka samochodowa, kabel mini USB, kabel mini HDMI oraz instrukcja.

Produkt spełnia wszystkie standardy ISO, FCC, CE, RoHs oraz SGC.

Galeria


Goclever DVR Full HD
Goclever DVR Full HD
Goclever DVR Full HD
Goclever DVR Full HD
Goclever DVR Full HD

Goclever DVR Full HDWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

28.05.2012 r.

Modem ZTE MF821, 10:39

Unijne przepisy o cookies bardzo kłopotliwe, 8:50


Nowsze

28.05.2012 r.

Facebook wypuści własny telefon?, 17:57

Elpida Memory wypadła lepiej od Microna, 17:59


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 2.68 | SQL: 16 | Uptime: 91 days, 5:45 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl