heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 15 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Środa, 25 kwietnia 2012, 16:17

Windows 8 Release Preview

Podczas odbywających się w Japonii Windows Dev Days przedstawiciele Microsoftu ogłosili, że przed premierą Windows 8 ukaże się jeszcze jedna wersja beta systemu.

Edycja Release Preview ma trafić do rąk użytkowników w pierwszym tygodniu czerwca. Informacja jest o tyle zaskakująca, że koncern nie informował o żadnych problemach z nowym systemem operacyjnym, udostępniona w lutym wersja Consumer Preview jest bardzo dojrzałą edycją, zatem można się było spodziewać, iż - podobnie jak miało to miejsce w przypadku Windows 7 - po niezwykle udanej wersji beta nie będzie kolejnych edycji pomiędzy nią a premierą systemu.

Nie wiadomo, czym będzie różniła się wersja Release Preview od Consumer Preview. W mediach pojawiły się spekulacje, że być może Microsoft chce przetestować reakcję użytkowników na możliwość całkowitego wyłączenia interfejsu Metro i powrót do bardziej klasycznego wyglądu. Możliwe również, że Release Preview będzie zawierało znacznie więcej sterowników do różnych urządzeń, co pozwoli ich producentom na przetestowanie ich działania w praktyce.

Mariusz Błoński


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

25.04.2012 r.

Google Drive w ogniu krytyki, 16:17

24.04.2012 r.

Google w elicie lobbystów, 15:27


Nowsze

25.04.2012 r.

Debiut Facebooka opóźni się, 16:20

Cztery karty graficzne w komputerze, 18:32


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.43 | SQL: 18 | Uptime: 63 days, 3:41 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl