heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 23 maja 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 19 kwietnia 2012, 10:43

Smartfony Lumia 900 wyprzedały się w kilka dni

Nokia zapewnia, że niewielka liczba dostępnych smartfonów jest efektem oszałamiającej popularności urządzenia, jednak sprzedawcy amerykańskiej sieci AT&T chłodzą entuzjazm fanów nowej serii Lumia z platformą Windows Phone.

Zarówno Nokia, jak i platforma Windows Phone z trudem odbierają fragmenty rynku konkurentom. Tymczasem nowy model Lumia 900 niemal całkowicie zniknął już ze sklepów - podają źródła serwisu Gizmodo.

Nowa Lumia ze wsparciem dla sieci 4G zadebiutowała w amerykańskiej sieci AT&T na początku miesiąca, natomiast zdaniem Gizmodo "generalnie smartfony wyprzedały się w ciągu pierwszych kilku dni po premierze". Trudności z dostępnością nie muszą jednak świadczyć o świetnych wynikach urządzenia.

Jak się okazuje, żaden ze sklepów nie miał w swoich magazynach zbyt dużej liczby nowych smartfonów, posiadając zwykle trzy do czterech w każdym kolorze. Pomimo tego wielu sprzedawców zapewnia, że Lumia 900 "sprzedaje się jak szalona" czy "radzi sobie dość niesamowicie". Biorąc pod uwagę liczbę dostępnych urządzeń, są to jednak określenia dość relatywne.

Zdaniem amerykańskiego bloga w wielu sklepach już teraz nie ma urządzeń w niektórych kolorach, jednak wkrótce zapasy mają zostać uzupełnione. Choć w zdecydowanej większości placówek AT&T wyświetlane są również reklamy smartfona iPhone 4S, sprzedawcy pozytywnie wyrażają się o nowej Nokii. Są dość atrakcyjne i jest to pierwszy raz, gdy mówię coś takiego o urządzeniu z Windows Phone - przyznał jeden ze sprzedawców.

Adrian Nowak


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

19.04.2012 r.

Smartfon ZTE Acqua , 10:42

18.04.2012 r.

Cyfrowe gry wojenne USA i Chin, 11:04


Nowsze

19.04.2012 r.

Telefonem prześwietlimy ściany, 10:44

eBay: Wzrost zysków o 20%, 10:45


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 1.02 | SQL: 15 | Uptime: 189 days, 4:08 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl