heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 28 stycznia 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 17 kwietnia 2012, 18:35

Drukarki paragonowe od Intermec

Nowe drukarki zaprojektowano z myślą o pracownikach wykonujących swe obowiązki w terenie - odpowiedzialnych m.in. za rozliczanie płatności w ramach dostaw bezpośrednich, usługi realizowane w terenie, obsługę mobilnych punktów sprzedaży czy elektroniczne wystawianie mandatów.

Drukarki PR2 (2-calowa) i PR3 (3-calowa) dopełniają szeroką ofertę Intermec w zakresie komputerów przenośnych, z którymi mogą współdzielić rozwiązania w zakresie ładowania, dokowania i zdalnego zarządzania, a także akcesoria. Pozwala to obniżyć koszty eksploatacji i zwiększyć wydajność.

Pełna linia akcesoriów modułowych umożliwia dostosowanie drukarek do własnego środowiska biznesowego i zapewnia przewagę konkurencyjną dzięki możliwościom związanym z drukowaniem faktur i bezpieczną realizacją płatności. Nowe modele oferują najszybszy w swojej klasie czas wydruku pierwszego paragonu. Komfort pracy zapewnia zawarty w zestawie klips paskowy, który ułatwia noszenie urządzenia, można także dokupić szlufkę lub pasek na ramię.

Drukarki PR2 i PR3 są kompatybilne z systemem FlexDock firmy Intermec i zapewniają nowy poziom wydajności dokowania i ładowania. Modele mogą współdzielić stację dokującą FlexDock z komputerami przenośnymi Intermec, zapewniając wiele możliwości transmisji danych i rozwiązań w zakresie ładowania. Dokowanie modułowe umożliwia nawet o 20% niższe koszty wdrożenia w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami dokującymi oraz nawet o 70% niższe koszty przyszłych modernizacji.

Inteligentne monitorowanie zużycia baterii pozwala zminimalizować koszty wymiany oraz zwiększyć wydajność pracy. Baterie można wymieniać w terenie i ładować niezależnie od drukarki, co zwiększa wygodę i sprawność operacyjną i zmniejsza koszty wymiany baterii o ponad 50% w całym okresie żywotności urządzenia.

Dodatkowe oszczędności czasu i kosztów zapewnia kompatybilność drukarek z zastaną infrastrukturą. Można je bezpiecznie połączyć za pośrednictwem Bluetooth® 2.0, USB lub IrDA z wybranymi urządzeniami Intermec oraz innymi komputerami przenośnymi, tabletami i smartfonami. Modele PR2 i PR3 to jedyne drukarki, które oferują opcjonalne zintegrowane złącze PCI obsługujące szyfrowanie MSR i EAS, które umożliwia bezpieczne przeprowadzanie płatności w terenie.

Drukarki paragonowe Intermec

Drukarki paragonowe IntermecWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.04.2012 r.

Dane Megaupload będą zachowane, 11:29

Nook Simple Touch z własnym podświetleniem, 11:26


Nowsze

17.04.2012 r.

Cenzura sieci na świecie, 18:40

TOR nie uchronił handlarzy narkotykami, 18:40


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 0.98 | SQL: 14 | Uptime: 51 days, 1:46 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl