heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 22 września 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 22 marca 2012, 16:19

Photoshop CS6 beta już dostępny

Firma Adobe poinformowała, że Adobe Photoshop CS6 beta, zapowiedź tego, co znajdzie się w następnej wersji oprogramowania wyznaczającego standardy w cyfrowym przetwarzaniu obrazów, można już bezpłatnie pobrać z serwisu Adobe Labs.

Photoshop CS6 beta potwierdza, że Adobe koncentruje się na rozszerzeniach znacznie zwiększających wydajność oraz narzędziach oferujących klientom nowe możliwości cyfrowego przetwarzania obrazów. Kluczowe funkcje to nowe dodatki do narzędzi uwzględniających treść obrazów (Content-Aware tools): Content-Aware Patch daje większą kontrolę umożliwiając wybranie i powielenie obszaru jednego obrazu w celu wypełnienia lub „załatania” innego. Content-Aware Move niemal w magiczny sposób pozwala przenieść wybrany obiekt w nowe miejsce w obrazie.
Dzięki nowemu mechanizmowi Adobe Mercury Graphics Engine* radykalnie wzrasta wydajność, co daje niemal natychmiastowe wyniki przy używaniu popularnych narzędzi do edycji, takich jak Liquify, Puppet Warp, Transform and Lighting Effects. Ulepszony, nowoczesny interfejs użytkownika z opcjami przyciemnienia pozwala lepiej eksponować obrazy. Nowe i zmodernizowane narzędzia do projektowania pozwalają tworzyć szybciej i efektywniej. Warstwy wektorowe umożliwiają stosowanie linii kreskowanych i pociągnięć gradientowych. Warstwy, które można przeszukiwać, umożliwiają szybkie nakierowanie się na dowolną potrzebną warstwę, a nowe style czcionek pozwalają projektantom szybko wprowadzać obróbkę czcionek w swoich projektach.

Ponadto Photoshop CS6 beta oferuje wszystkie funkcje Adobe Photoshop CS6 i Adobe Photoshop CS6 Extended, w tym nowe funkcje edycji 3D i możliwości analizy jakościowej przetwarzania obrazów. Funkcje te znajdą się w wersji Photoshop CS6 Extended dostarczanej klientom, gdy stanie się ona dostępna.

Wersja Photoshop CS6 beta jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w językach angielskim i japońskim. Podczas instalacji użytkownicy będą musieli podać identyfikator Adobe ID, aby dokonać jednokrotnego logowania i aktywacji produktu.

Informacje o sposobie instalacji Photoshop CS6 beta można znaleźć pod adresem www.adobe.com/go/photoshopcs6. Klienci mogą zgłaszać swoje uwagi za pośrednictwem forum Photoshop CS6 beta: www.adobe.com/go/pscs6_forum.

Użytkownicy mogą się kontaktować z zespołem odpowiedzialnym za rozwój produktu za pośrednictwem:
• serwisu: feedback.photoshop.com,
• Facebook: www.facebook.com/Photoshop,
• YouTube: www.youtube.com/photoshop,
• blog Photoshop.com: blogs.adobe.com/photoshopdotcom/,
• Twitter: twitter.com/photoshop.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

19.03.2012 r.

Apple wypłaci 45 miliardów dywidendy, 19:09

Molekularny grafen z zaprojektowanych elektronów, 19:07


Nowsze

22.03.2012 r.

MPAA chce danych o użytkownikach Megaupload, 16:21

Bakterie pomogą w produkcji grafenu, 16:23


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 1.24 | SQL: 14 | Uptime: 297 days, 2:48 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl