heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 27 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 10 listopada 2011, 15:53

Groupon Polska podsumowuje rok

Klienci Groupona każdego dnia oszczędzają ok. 1,5 mln zł - wynika z danych Groupona. Oferta Groupona jest stale dostępna w 33 największych polskich miastach.

Inaczej niż ma to miejsce u konkurentów, Groupon uznaje, iż może wprowadzić dane miasto na mapę obecności dopiero w momencie zbudowania odpowiedniej struktury sprzedażowej oraz zapewnienia odpowiedniej liczby partnerów chętnych do współpracy, tak aby klienci każdego dnia mogli otrzymywać nowe oferty. W pierwszej piątce miast z najwyższą sprzedażą lokują się: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Łódź i Katowice (ex aequo).

Zestawienie najpopularniejszych kategorii pokazuje, że zainteresowanie klientów jest zróżnicowane. Usługi kosmetyczne i medyczne są najpopularniejszą kategorią (28%), ale tuż za nimi uplasowały się usługi i oferty sklepów internetowych (20%) oraz oferty produktowe (20%); następne w kolejności są: sport, rekreacja i SPA (13%), oferty barów i restauracji (12%) oraz oferty hotelowe i turystyczne (7%).

Dotychczas niepobitym rekordem sprzedażowym była oferta 25 zł zamiast 50 zł za bilet do Śląskiego Wesołego Miasteczka w Chorzowie. W ciągu kilku dni sprzedano w sumie ponad 23 tysiące voucherów na tę ofertę. Oferta polskiego parku rozrywki znalazła nabywców praktycznie w całym kraju. Aby umożliwić sprawną obsługę tak dużej liczby klientów, Groupon udostępnił partnerowi gotowe stanowiska z komputerami i skanerami kodów.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

09.11.2011 r.

Adobe nie będzie rozwijał już Flasha dla urządzeń mobilnych, 18:39

Sharp: Rekordowe ogniwo, 18:38


Nowsze

10.11.2011 r.

Amazon dopłaca do nowego czytnika Kindle?, 15:55

Co dalej z Silverlightem?, 15:58


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.21 | SQL: 16 | Uptime: 74 days, 17:18 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl