heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 30 stycznia 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 23 sierpnia 2011, 12:28

Wpisy z Google+ zobaczysz w Gmailu

Do Gmaila został dodany widżet, prezentujący ostatnie wpisy nadawcy e-maila z Google+. To mały, ale ważny krok w kierunku integracji usług Google.

Nowy widżet wygląda jak na obrazku poniżej. Po prostu obok odebranej wiadomości e-mail widzimy informację o tym, jakie wpisy zamieściła na Google+ osoba, od której dostaliśmy wiadomość.

Widżet będzie stopniowo wprowadzany na konta Gmail. Zobaczą go ci użytkownicy, którzy posiadają konta Google+. Nie powinno być problemów z prywatnością. Widżet w Gmailu będzie działał według zasad przyjętych na Google+, zatem zobaczymy wyłącznie wpisy publiczne lub wpisy od osób, które dodały nas do kręgów.

O wprowadzeniu widżetu poinformował we wpisie na Google+ Mark Striebeck z Google. Wspomina on o "pierwszym małym kroczku", ale osoby komentujące jego wpis nie mają wątpliwości, że jest to krok bardzo ważny. Google ma wiele udanych usług, które mogą stanowić jedną całość, ale firmie nie zawsze udaje się przekonać do tego użytkowników. Na chwilę obecną takie połączenie Google+ i Gmaila wydaje się ciekawe. Niektórzy komentujący uważają, że integracja powinna zajść w drugą stronę tzn. dobrze byłoby widzieć e-maile w Google+.

Marcin Maj


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

23.08.2011 r.

Użytkownicy Allegro atakowani , 12:26

Canon poszerzył ofertę aparatów cyfrowych, 12:23


Nowsze

23.08.2011 r.

Microsoft zachęca developerów webOS, 12:29

27.08.2011 r.

RIM szuka pomocy w... Android Market, 13:38


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 0.68 | SQL: 15 | Uptime: 52 days, 20:17 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl