heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Piątek 22 września 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 23 maja 2011, 15:41

Startuje Neostrada Fiber - 80 lub 40 Mbps

Neostrada Fiber to oferta dostępu do sieci w technologii VDSL, który TP oferuje w dwóch opcjach prędkości: do 40 Mb/s i do 80 Mb/s. Od 1 czerwca, będzie go można kupić w 7 miastach, a jesienią dostęp do nowej usługi zyskają mieszkańcy w kolejnych miejscowościach.

- Produkt, który dziś zaoferowaliśmy, to nowa jakość na polskim rynku. Neostrada Fiber to niezawodny, stabilny internet, a w przeciwieństwie do wielu ofert rynkowych jego rzeczywista prędkość będzie maksymalnie zbliżona do wartości deklarowanych. W niedługim czasie zasięg naszego ultraszybkiego internetu będzie największy w kraju. Wprowadzamy też nowy standard obsługi – na każdym kroku klienta wspierać będzie fachowa obsługa techniczna – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Chcąc nie chcąc Witucki przyznał, że oferty dostępu do sieci wyglądają lepiej na reklamach niż w rzeczywistości. Trudno powiedzieć, czy Neostrada Fiber będzie inna, ale z pewnością deklarowana prędkość w stosunku do ceny robi dobre wrażenie.

Neostrada Fiber w opcji do 40 Mb/s przy umowie na 24 miesiące dostępna jest w cenie 79,90 złotych z VAT miesięcznie. Klient otrzymuje na własność modem z bezprzewodowym Internetem (Wi-Fi). Abonament w opcji do 80 Mb/s na ten sam okres czasu wynosi 99,90 zł miesięcznie. Szczegóły w tabelce.

Neostrada Fiber - szczegóły oferty

Neostrada Fiber - szczegóły ofertyW pierwszym etapie Neostrada Fiber jest dostępna dla mieszkańców Warszawy (Saska Kępa i Służewiec), Wrocławia, Rzeszowa, Leszna, Oborników Śląskich, podwarszawskiego Brwinowa i Zielonek koło Krakowa. Jesienią tego roku do tych lokalizacji dołączą kolejne miejscowości.

Neostrada Fiber jest dostępna jako samodzielna usługa, a także w multimedialnym pakiecie Fun Pack z cyfrową telewizją i wieloma innymi usługami, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości tak szybkiego łącza.

VDSL 2 to technologia, która umożliwia korzystanie z internetu osiągającego prędkości rzędu kilkudziesięciu Mbps. Jest to możliwe dzięki połączeniu sieci światłowodowej z tradycyjną instalacją telekomunikacyjną w domach i mieszkaniach.

Marcin Maj


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

20.05.2011 r.

Odwołano odczyt nt. bezpieczeństwa systemów SCADA, 19:03

Pozwali chiński rząd i Baidu za cenzurę, 19:01


Nowsze

23.05.2011 r.

Nokia skorzysta z procesorów ST-Ericssona, 15:43

WordPress nie dla Internet Explorera 6, 15:44


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 1.68 | SQL: 25 | Uptime: 297 days, 3:30 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl