heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 30 września 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 17 lutego 2011, 14:36

Cresyn - gigant słuchawkowy trafia do Polski

Jeden z największych producentów słuchawek właśnie zawitał do Polski. Produkty tego producenta należą do najczęściej używanych przez konsumentów z całego świata, również w Polsce. Niestety klienci nie mają takiej świadomości, a to z bardzo prostego powodu. Firma od 50 lat jest dostawca i słynie z produkcji słuchawek dla takich gigantów jak: Apple, Panasonic, Denon, Samsung, Audio-Technica, Motorola , Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech, Toshiba, LG, JVC, Aiwa i wielu innych.

Dopiero od 25 lat, producent oferuje na rynek konsumencki również produkty pod swoimi markami. Cresyn – to marka skierowana na rynek masowy oraz Phiaton – marka skierowana na rynek Hi-End. Tą pierwszą można już zakupić na rynku polskim. Sieć sklepów MP3Store oferuje nawet możliwość przesłuchania produktów przed zakupem.

Produkty pod marką Cresyn wyróżniają się stylistyką oferując jednocześnie znakomity stosunek jakości do ceny. Użyte materiały oraz wykonanie idą w parze z jakością dźwięku. Niewątpliwie jest to kolejna alternatywa dla klientów, którzy mają ograniczony budżet zakupowy. Za niewielkie pieniądze można zakupić produkt, który częstokroć oferuje dużo lepszą jakość dźwięku niż markowe produkty konkurencji w cenie 2 razy wyższej.

Logo firmy Cresyn

Logo firmy CresynW ofercie znajdziemy szeroką gamę słuchawek od typowych pchełek, poprzez słuchawki dokanałowe, do nausznych o niewielkich kopułkach, po całkowicie zakrywające uszy. Wśród produktów nie zabraknie modeli z pilotem do wykorzystania z produktami Apple lub telefonami. Zapaleni sportowcy jak również esportowcy  znajda coś dla siebie.

Już w tej chwili w ofercie można znaleźć kilka modeli słuchawek dousznych oferowanych w szerokiej gamie kolorystycznej. To na pewno zainteresuje młodych ludzi, ale nie tylko. Wkrótce pojawią się też nowe modele w podobnie ciekawych kolorach skierowane zarówno do nastolatków jak i dorosłych osób. Produkty marki Cresyn można zakupić już od 29 zl. Najdroższy model słuchawek kosztuje 199 zl

***

Cresyn to jeden z najstarszych producentów słuchawek na świecie. Firma swoje istnienie rozpoczęła od produkcji igieł gramofonowych. Wkrótce jednak skupiła się na słuchawkach, oferując głownie serwis ODM/OEM dla dużych producentów takich jak: Apple, Iriver, Panasonic, Samsung, Toshiba, LG, JVC, Denon,Aiwa, Audio-Technica, Motorola , Sagem, Sony, NEC, Sharp, Blackberry, HP, Pantech i wielu innych. Od 25 lat firma oferuje produkty pod swoją marką - Cresyn (rynek masowy) oraz Phiaton (rynek HI-End). Na całym świecie zatrudnia 15,300 ludzi. Produkty sa dopracowane i oferują świetny stosunek ceny do jakości. Jednocześnie projektanci z Cresyn proponują klientom ciekawy i nowoczesny design. Producent posiada wszystkie możliwe certyfikaty jakości: TL9000, ISO 9001:2000, ISO 14001:2004.


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.02.2011 r.

Tegra 3 - mocna odpowiedź na przyszłe Snapdragony, 17:27

15.02.2011 r.

Dwustronna komunikacja radiowa jest możliwa, 17:11


Nowsze

17.02.2011 r.

Sony przygotowuje tablet PlayStation?, 14:40

Apple chce 30% od sprzedawców treści, 14:41


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 3.73 | SQL: 15 | Uptime: 310 days, 17:39 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl