heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 30 września 2023 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Niedziela, 28 listopada 2010, 16:15

Symbian.org zniknie 17 grudnia

Zmiany w Symbian Foundation wkraczają w kolejny etap. Za niecałe trzy tygodnie przestanie być dostępny jej serwis internetowy i zamieszczone w nim materiały.

Do końca roku zakres działalności Fundacji ma zostać znacząco ograniczony, co wiąże się także ze zmniejszeniem zatrudnienia. Organizacja poinformowała właśnie, że najpóźniej 17 grudnia przestanie działać jej serwis internetowy. W rezultacie wszelkie udostępniane za jego pośrednictwem materiały, jak kod źródłowy, baza błędów czy dokumentacja techniczna, przestaną być publicznie dostępne. Oto pełna lista stron, które znikną z sieci:
www.symbian.org, www.symbian.org/cn, www.symbian.org/jp,
developer.symbian.org, developer.symbian.org/cn, developer.symbian.org/jp,
horizon.symbian.org,
ideas.symbian.org,
blog.symbian.org, blogcn.symbian.org, blogjp.symbian.org.

Nie oznacza to jednak, że nie będzie można z nich korzystać. Fundacja zapowiedziała już, że będzie można je otrzymać za darmo na płytach DVD lub USB. Konieczne będzie jedynie zgłoszenie się do organizacji oraz pokrycie kosztów nośników oraz przesyłki. Z powodów technicznych nie będzie to możliwe przed 31 stycznia 2011 roku.

Michał Chudziński


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

26.11.2010 r.

IBM wycofuje się z produkcji, 18:51

Założyciele TPB przegrali apelację, 18:49


Nowsze

28.11.2010 r.

Jaśniejszy LED od Osram, 16:17

Biooleje zastąpią ropę naftową?, 16:18


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2023 | Prywatność | Load: 1.61 | SQL: 9 | Uptime: 310 days, 19:14 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl