heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 26 listopada 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 15 listopada 2010, 17:35

Telepresence

NextiraOne Polska jako pierwsza firma w Polsce spełniła wszystkie wymagania w zakresie specjalizacji Cisco TelePresence ATP (Authorised Technology Provider) zyskując status Cisco TelePresence Partner. Polski oddział korporacji NextiraOne będzie pełnić funkcję centrum kompetencyjnego dla rozwiązań TelePresence na obszar Europy.

Telepresence umożliwia firmom przenieść tradycyjny model biznesowy na płaszczyznę/biznes oparty o wideo i dostępność doradcy na żądanie. Inicjalizacja spotkania wirtualnego za pomocą jednego klawisza umożliwia dostęp do wysokokwalifikowanego specjalisty, Klient odnosi wrażenie, jakby siedział z ekspertem przy jednym stole. Dzięki temu spotkania z klientami mogą odbywać się częściej, efektywniej, a jednocześnie być obarczone niższymi kosztami. Rozwiązania klasy Telepresence - następna generacja rozwiązań pracy grupowej dzięki transmisji wideo.

NextiraOne Polska zdobywając certyfikat TelePresence potwierdziła najwyższy poziom wiedzy i kompetencji w zakresie projektowania, sprzedaży, instalowania i wsparcia specyficznych technologii oraz produktów w ramach ww. programu. To ważne osiągnięcie, szczególnie w obliczu stałego wzrostu rynku rozwiązań wideokonferencyjnych* w Europie, generowanego w drodze inwestycji firm w systemy ograniczające koszty podróży pracowniczych i poprawiające komunikację przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne.


* Wideokonferencja - spotkanie na odległość, gdzie uczestnikami są conajmniej dwie osoby w różnych lokalizacjach, gdzie wszyscy się widzą, słyszą i mogą wymieniać ze sobą informacje w czasie rzeczywistym. W porównaniu z dotychczasowymi formami komunikacji, zaletą tu jest możliwość prowadzenia spotkań bez podróży i utraty czasu,
pozwala znacznie skrócić proces podejmowania decyzji.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

15.11.2010 r.

Intel obniża ceny dysków SSD, 15:43

J.P. Morgan przedstawia przeznaczoną do iPada aplikację do wyszukiwania informacji, 15:41


Nowsze

15.11.2010 r.

Najnowsze zestawienie TOP500, 17:39

16.11.2010 r.

20 petaflopsów za 18 miesięcy, 19:37


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.64 | SQL: 9 | Uptime: 368 days, 2:56 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl