heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 18 sierpnia 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 17 maja 2010, 19:08

Planon DocuPen X10 - przenośny skaner

Na polskim rynku pojawił się nowy przenośny skaner firmy Planon - DocuPen X10. Model ten reprezentuje nowy poziom wśród przenośnych urządzeń do skanowania, oferując użytkownikom wyższą jakość skanowanych obrazów, zwiększoną wydajność pracy i większą funkcjonalność. Dystrybutorem DocuPena X10 w Polsce jest firma AutoID.

Dzięki zastosowaniu nowego procesora o szybkości 200 MHz praca z nowym DocuPenem przebiega sprawniej, a sam proces przetwarzania i zapisu obrazu jest zdecydowanie szybszy.

Wbudowana pamięć skanera została rozszerzona do 64 MB, pozwalając na zapis większej liczby zeskanowanych obrazów. Za pomocą karty microSD pamięć może zostać rozbudowana o 2 GB.

Dodatkowo wbudowany interfejs Bluetooth, umożliwia szybkie i bezprzewodowe przesyłanie zeskanowanych obrazów plików do takich urządzeń, jak blackberry i smartphony (pracujące pod kontrolą Windows Mobile) oraz bezprzewodową transmisję do innych urządzeń.

Wysoka rozdzielczość i zastosowanie, opracowanej przez Planon, technologii Crystal Line Contact sprawia, że obrazy generowane przez DocuPen X10 mają znacznie lepszą jakość, niż w przypadku aparatów cyfrowych i innych skanerów przenośnych, co pozwala na lepsze oddawanie szczegółów skanowanego obrazu/dokumentu i wykonywanie wysokiej jakości kopii umów, rachunków, faktur czy kolorowych ilustracji.

Funkcje DocuPen X10 wyświetlane są na jasnym ekranie OLED, a użytkownik ma możliwość wyboru ustawień w opcjach: tryb kolorowy lub monochromatyczny, poziom kompresji, rozdzielczość.

Wraz ze skanerem użytkownikowi dostarczane jest oprogramowanie do porządkowania obrazów, które integrując się m.in. z programami Outlook, Word, Excel, dodatkowo zwiększa wydajność urządzenia.

Wbudowany wyświetlacz OLED umożliwia pełną konfigurację urządzenia oraz informuje o stopniu zapełnienia pamięci (w %) oraz stopniu naładowania akumulatora (też w %), co pozwala na zaplanowanie dalszej pracy - wiadomo ile można jeszcze zeskanować i mniej więcej kiedy wyczerpie się bateria.

DocuPen X10 jest wygodny i poręczny, ma wielkość długopisu, przez co nie zajmuje dużo miejsca i zawsze może być pod ręką.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dobrą organizację pracy i którym zależy na zwiększaniu jej efektywności. DocuPen X10 pozwala w dowolnym miejscu zeskanować podpisany dokument, by następnie wysłać go e-mailem. Przenośny skaner zapewnia swoim użytkownikom maksymalną efektywność, elastyczność i wszechstronność, a szczególnie pomocny jest takich branżach, jak: hotelarstwo, nieruchomości, bankowość czy ubezpieczenia.

Planon DocuPen X10

Planon DocuPen X10Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

17.05.2010 r.

Youtube ma 5 lat i 2 miliardy odsłon dziennie, 17:04

HTC Wildfire z systemem Android, 15:19


Nowsze

17.05.2010 r.

Patenty Nortel na sprzedaż, 19:09

DuPont Displays oferuje tanią produkcję OLED, 19:11


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.69 | SQL: 15 | Uptime: 287 days, 16 min h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl