heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 1 października 2022 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 4 maja 2010, 10:30

Sanyo: Ładowarka USB z akumulatorkami nowej generacji

Kompaktowa ładowarka Sanyo MDU01 z dwoma akumulatorkami eneloop nowej generacji trafiła do oferty Hama. Lekkie, poręczne urządzenie pozwala naładować akumulatorki Sanyo eneloop za pomocą komputera poprzez łącze USB. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które podróżują ze swoim laptopem lub netbookiem i nie mają stałego dostępu do typowego gniazdka elektrycznego.

Znajdujące się w komplecie akumulatorki Sanyo eneloop (AAA) łączą technologię akumulatorów NiMH z zaletami tradycyjnych baterii alkalicznych. Dzięki temu dysponują wszystkimi zaletami baterii, a jednocześnie są wolne od wad standardowych akumulatorów. Są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z opakowania i przez wyjątkowo długi czas utrzymują wysoki poziom naładowania. Przykładowo: po 6 miesiącach od naładowania wciąż dysponują 90% energii. Po 12 miesiącach poziom naładowania wynosi aż 85%. A zatem nawet po bardzo długim "leżakowaniu" w szufladzie, akumulatorki Sanyo eneloop będą nadawały się do natychmiastowego wykorzystania.

Akumulatorki Sanyo eneloop mogą być ładowane do 1000 razy. Nadają się do wykorzystania we wszystkich typach urządzeń: pilotach, kamerach, aparatach, zegarkach, budzikach, latarkach, radiach, panelach LCD, szczoteczkach do zębów, golarkach, lampach błyskowych, zabawkach, odtwarzaczach MP3, konsolach do gier, myszkach, klawiaturach i in.

Sugerowana przez Hama cena detaliczna ładowarki Sanyo MDU01 z dwoma akumulatorkami eneloop wynosi 29,90 zł. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Ładowarka USB Sanyo MDU01

Ładowarka USB Sanyo MDU01Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

04.05.2010 r.

Acer na duzym plusie, 10:24

02.05.2010 r.

IE9 bez Flasha, 15:17


Nowsze

04.05.2010 r.

Malware atakuje Apple iPad, 13:18

ioSafe: Wewnętrzny dysk twardy odporny na ogień i wodę, 17:07


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2022 | Prywatność | Load: 0.67 | SQL: 18 | Uptime: 331 days, 14:59 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl