heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Środa 17 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 2 marca 2010, 15:48

iPod Classic - biblioteka audiofila

Jak zabrać ze sobą dziesiątki płyt z ulubioną muzyką? Można oczywiście spakować dużą walizkę. Jednak o wiele łatwiej jest włożyć do kieszeni iPoda classic 160 GB. Urządzenie zamyka w stylowym opakowaniu doskonały dźwięk i największą dostępną na rynku przenośnych odtwarzaczy pamięć.

Faktem jest, że koneserzy muzyki najwięcej uwagi poświęcają jakości brzmienia, bez konieczności oglądania się na ilość miejsca na dysku. Rozpoczynają od kompletowania odpowiedniego high-endowego sprzętu, przez zbieranie płyt, po adaptację pomieszczeń w swoich domach specjalnie do słuchania muzyki. Problem pojawia się wtedy, kiedy audiofil chce słuchać muzyki np. w trakcie podróży, w samochodzie, czy też przenieść ją do studia nagrań, drugiego komputera lub innego pomieszczenia.

Apple iPod Classic to 160 GB pojemności, dzięki której umieszczenie dużej liczby utworów w formatach nie powodujących utraty jakości, takich jak .m4a (Apple Loosless zainstalowany wraz z pakietem iTunes), przestaje być problemem. To tak, jakby w urządzeniu o wymiarach 103 x 62mm i ważącym 140 gramów umieścić około 2000 płyt w doskonałej jakości, nawet w przypadku, gdy jeden utwór zajmuje kilkadziesiąt megabajtów. Rozwiązanie sprawdzi się nie tylko podczas jazdy samochodem, ale za każdym razem, kiedy chcemy się oddać chwili relaksu przy ulubionych dźwiękach, będąc poza zasięgiem domowego systemu audio. iPod Classic 160 GB staje się więc niezbędną podręczną biblioteką muzyczną dla każdego, nawet bardzo wymagającego konesera muzyki.
Sugerowana cena brutto urządzenia: 899 PLN.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

02.03.2010 r.

Wszechstronny chipset AMD 890GX, 15:45

Logitech Laptop Speaker Z205 dla laptopa, 15:43


Nowsze

02.03.2010 r.

Notebook Samsung R780, 15:50

"Hella" czyli bardzo dużo, 20:40


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.51 | SQL: 14 | Uptime: 504 days, 1:32 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl