heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 16 czerwca 2009, 18:18

Słuchawki Altec Lansing BackBeat

Uprawiasz jogging? Jeździsz na rowerze? Słuchasz muzyki w drodze? Chcesz pozbyć się kabli? Teraz możesz, dzięki słuchawkom serii BackBeat marki Altec Lansing należącej do amerykańskiego producenta Plantronics.

Swoją nową propozycję amerykański producent, którego głośniki i słuchawki zyskują coraz większe rzesze fanów, dedykuje posiadaczom muzycznych telefonów GSM, odtwarzaczy MP3 i iPod’ów.

Na rynku dostępne są dwie bezprzewodowe słuchawki Altec Lansing. BackBeat 903 to słuchawki stereo z mikrofonem, z interfejsem Bluetooth stereo A2DP i AVRCP. Zaprojektowane zostały do słuchania muzyki z telefonu GSM i innych urządzeń nadających dźwięk przez interfejs Bluetooth w profilu stereo oraz prowadzenia rozmów w profilu Bluetooth słuchawki nagłownej.

BackBeat 906 to zestaw, w którym oprócz słuchawek posiadających powyższe funkcje znajduje się dodatkowo bezprzewodowy nadajnik Bluetooth stereo. Niewielki adapter podłączony standardową wtyczką jack stereo 3,5mm do dowolnego źródła dźwięku umożliwia bezprzewodowe przekazywanie dźwięku do słuchawek za pośrednictwem Bluetooth. Zestaw pozwala zatem cieszyć się muzyką bez przewodów, płynącą z urządzeń, które Bluetooth nie posiadają. Otwiera to nowe możliwości i daje dużą satysfakcję z nieskrępowanego kablami, korzystania z posiadanego odtwarzacza MP3, telewizora czy wieży stereo.

Użytkownicy słuchawek BackBeat mogą teraz słuchać muzyki lub prowadzić rozmowy telefoniczne na przykład swobodnie uprawiając sport. Miłośników dobrej muzyki ucieszy na pewno fakt, że dzięki zastosowanym przez producenta technologiom słuchawki odtwarzają basy z podobnym efektem, jaki daje subwoofer.

BackBeat 903 i BackBeat 906 korzystają z opracowanej przez Plantronics, inteligentnej technologii AudioIQ dzięki, której głośność słuchawki i czułość mikrofonu podczas rozmowy automatycznie dostosowuje się do głośności otoczenia. Słuchawki uzbrojone w dwa wbudowane mikrofony (technologia Dual-Mic) precyzyjnie „zbierają” dźwięk i przekazują go rozmówcy bez zakłóceń. Obydwa zestawy wyposażone zostały w wygodne, dopasowujące się wkładki douszne skutecznie chroniące przed hałasem z otoczenia. Słuchawki połączone są z wygodnie układającym się z tyłu głowy miękkim i elastycznym pałąkiem.

Produkty importowane przez KONTEL-TELECOM, master dystrybutora sprzętu Altec Lansing w Polsce dostępne są również w dobrych sieciach handlowych m.in. Media Markt, Saturn, Electroworld, Kolporter oraz w dystrybucji Action i Komputronik.

Dane techniczne:
Słuchawki stereo do telefonu GSM
Profile Bluetooth® 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)
Stereo: A2DP i AVRCP,
Mono: Hands-Free v1.5 i Headset v1.1
Funkcja szybkiego parowania QuickPair™
Izolacja hałasu z zewnątrz poprzez profilowane wkładki douszne
Czas słuchania do 7 godzin
Czas rozmowy do 7 godzin
Głośnik: 14 mm z wzmocnionym basem
Częstotliwość: 80 Hz – 12 kHz (-10 dB)
Impedancja głośników 17 Ohmów
Zasięg bezprzewodowy do 10 m
Waga tylko 34 g
BackBeat 903 w zestawie z ładowarką sieciową 230 V microUSB
BackBeat 906 w zestawie z nadajnikiem Bluetooth stereo 3,5 mm
podwójną ładowarką microUSB 230 V


Altec Lansing BackBeat

Altec Lansing BackBeatWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

16.06.2009 r.

Maxcube LUHO 210, 18:15

Mozilla udostępniła Kolekcje, 18:12


Nowsze

17.06.2009 r.

Z-Drive już w Polsce, 8:25

Przeglądarka zachowa filmy z YouTube, 8:28


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.91 | SQL: 23 | Uptime: 495 days, 8:38 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl