heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Wtorek 16 lipca 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 17 kwietnia 2009, 16:42

Xerox Phaser 8860MFP

Xerox Polska wprowadził do sprzedaży nowe urządzenie wielofunkcyjne wykorzystujące nowatorską technologię stałego atramentu (solid ink). Xerox Phaser 8860MFP pozwala firmom, bez względu na wielkość, zyskać przewagi konkurencyjne w środowisku biznesowym poprzez tworzenie profesjonalnych, kolorowych dokumentów, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

W kolorowym urządzeniu wielofunkcyjnym Xerox Phaser 8860MFP zastosowano najnowsze osiągnięcia firmy Xerox w technologii stałoatramentowej (solid ink). Nowe kostki stałego atramentu są jeszcze bardziej wydajne i umożliwiają wykonanie większej liczby wydruków. Wzrost wydajności znacznie obniżył koszt uzyskania jednej kolorowej strony. W porównaniu z ogólnymi kosztami eksploatacyjnymi urządzeń MFP innych producentów, utrzymanie nowego urządzenia wielofunkcyjnego firmy Xerox jest prawie o połowę niższe.

Xerox Phaser 8860MFP został stworzony z myślą o firmach drukujących od 1000 do 10000 stron miesięcznie. Urządzenie zapewnia szybkie drukowanie w kolorze, kopiowanie, skanowanie i faksowanie.

Od pośredników handlu nieruchomościami i biur projektowych, do średniej wielkości działów marketingu, Xerox Phaser 8860MFP jest idealnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na drukowaniu kolorowych dokumentów takich jak oferty, notatki i raporty, czy też codziennych dokumentów – poczty elektronicznej i arkuszy kalkulacyjnych.

Spełniamy potrzeby naszych klientów, którzy chcą wspomagać swoje działania biznesowe wysokiej jakości kolorowymi dokumentami, a przy tym oczekują rozwiązań rozsądnych cenowo” – powiedział Roy Harding, vice president of Xerox Office Group for Developing Markets Operations. – „Technologia solid ink firmy Xerox to połączenie korzyści płynących z druku w kolorze i przystępnej ceny. Xerox Phaser 8860MFP redukuje koszty eksploatacyjne, zwiększa wydajność pracy przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne”.

Kostki atramentu w urządzeniu Xerox Phaser 8860MFP wymienia się w bardzo łatwy sposób. Ich kształt jest specjalnie dopasowany do odpowiednich otworów, co skraca czas przestoju pracy do minimum. Stałoatramentowe kostki generują o 90% mniej odpadów niż zwykła drukarka laserowa.

Xerox Phaser 8860MFP drukuje z prędkością do 30 stron na minutę zarówno w kolorze, jak i czerni i bieli. Urządzenie wyposażone jest w procesor o prędkości taktowania 750 MHz, 512 MB pamięci, obsługuje język Adobe PostScript3 i drukuje w kolorze zgodnie ze standardami Pantone. Automatyczny druk dwustronny oraz funkcja N-up pozwala na druk kilku stron na jednym arkuszu papieru, a najnowsze oprogramowanie OCR umożliwia dokładne skanowanie i przetwarzanie dokumentów w postać cyfrową, co pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Xerox Phaser 8860MFP może skanować z prędkością do 22 stron na minutę i jest wyposażone w dwa tryby: Scan to PC Desktop® Professional Small Business Edition i Scan to PC Desktop SE Small Business Edition umożliwiające przesyłanie zeskanowanych plików na wskazany adres e-mail lub komputer. Nowe urządzenie wielofunkcyjne pozwala również na powielanie do 22 stron na minutę w czerni i bieli, a pierwsza kopia jest już gotowa w 15 sekund od rozpoczęcia pracy. Funkcje kopiowania pozwalają na tworzenie i powielanie broszur.

Nowy Xerox Phaser 8860MFP spełnia normy ENERGY STAR® i jest objęty dwuletnią gwarancją w miejscu instalacji.

Cena podstawowej wersji urządzenia wielofunkcyjnego Xerox Phaser 8860MFP wynosi 14 760 PLN brutto. Komplet kostek czarnego atramentu o wydajności 14 000 stron jest dostępny w cenie 860 PLN. Pozostałe, kolorowe kostki atramentu cechujące się tą samą wydajnością można nabyć w cenie 291 PLN (komplet sześciu kostek jednego koloru o wydajności 14 000 stron) Xerox Phaser 8860MFP jest dostępny u Autoryzowanych Partnerów Xerox.

Xerox Phaser 8860MFP

Xerox Phaser 8860MFPWersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

17.04.2009 r.

Google - przychody spadają, 12:15

YouTube zapowiada zmiany, 12:14


Nowsze

17.04.2009 r.

Test bomby HPM, 16:45

Acalis CPU872 - wojskowy chip w cywilu, 16:47


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 0.87 | SQL: 19 | Uptime: 26 days, 9:31 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl