heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 7 października 2008, 13:21

Creative N400 - głośniki do notebooków pod USB

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty lekkich głośników do notebooków, zasilanych przez USB - Creative N400. Głośniki wyróżniają się doskonałym brzmieniem, stylowym wzornictwem oraz niewielkimi rozmiarami. Rewelacyjne brzmienie zapewnia dostarczane wraz z głośnikami oprogramowanie Creative Xtreme Fidelity (X-Fi) oraz konstrukcja głośników satelitarnych z podwójnymi pełno-zakresowymi przetwornikami o dużej wydajności. Creative N400 zaprojektowano z myślą o użytkownikach notebooków i zapewnieniu im wysokiej jakości dźwięku, łatwego podłączenia i wygodnego podróżowania z nimi.

Creative N400 to kompaktowy zestaw 2.0 z pojedynczym przewodem USB, który jednocześnie zasila głośniki i przenosi dźwięk w postaci cyfrowej. Oba głośniki satelitarne wyposażone są w dwucalowe, pełnozakresowe, aktywne przetworniki, zaprojektowane tak, by zapewnić dużą głośność a jednocześnie gładkie, szczegółowe brzmienie z wyraźnymi basami. Creative N400 zaprojektowano z myślą o komforcie użytkowania – wszystkie regulatory są łatwo dostępne na górnej obudowie prawego głośnika. Dzięki prostemu podłączeniu i instalacji, głośniki są doskonałym uzupełnieniem dla notebooka. W zestawie znajduje się również wysokiej jakości etui ochronne, które sprawdzi się podczas podróży.

Creative N400 dostarczane są z oprogramowaniem Creative X-Fi, które pozwala się cieszyć wyjątkowymi wrażeniami dźwiękowymi w muzyce i filmach. Creative X-Fi Crystalizer przywraca szczegółowe i żywe brzmienie skompresowanej muzyce i filmowym ścieżkom dźwiękowym. Wszystkie tony niskie i wysokie są inteligentnie wzmacniane, zapewniając krystaliczną klarowność brzmienia. Creative X-Fi CMSS-3D przetwarza stereofoniczny sygnał plików MP3 i cyfrowych filmów na wciągający dźwięk przestrzenny, realizowany przez dwa głośniki. Głosy pozycjonowane są centralnie przed użytkownikiem, a dźwięki tła dookoła.

Do zestawu dołączone jest również oprogramowanie Creative ALchemy obsługujące Creative EAX 4.0 Advanced HD i OpenAL. Creative ALchemy przywraca dźwięk przestrzenny Creative EAX® Advanced HD™ 4.0 dla użytkowników systemu Windows Vista, zapewniając te same, doskonałe wrażenia w grach co na platformie Windows XP. Już ponad 400 gier korzysta z Creative EAX Advanced HD 4.0 dla zapewnienia klarownych i mocnych efektów dźwiękowych w grach.

Najważniejsze właściwości zestawu Creative N400 USB Powered Notebook Speaker System:
• Zasilanie przez USB, instalacja plug and play
• Dwa wydajne, pełnozakresowe przetworniki zapewniające klarowny dźwięk i uwypuklony bas
• Oprogramowanie X-Fi zapewniające bogate brzmienie muzyki
• Łatwo dostępne regulatory
• Lekka, przenośna konstrukcja – komfort podczas podróży
• Magnetycznie ekranowane – nie powodują zakłóceń obrazu na telewizorach i monitorach LCD


Głośniki Creative N400 dostępne będą na rynku polskim od października w cenie 169 PLN brutto.

Galeria


Creative N400
Creative N400

Creative N400Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

07.10.2008 r.

Niebezpieczne komórki, 13:08

Palit HD 4670 oraz HD 4650 z łączem HDMI, 13:05


Nowsze

07.10.2008 r.

Najczęściej opisywane wydarzenia kulturalne lata 2008 - raport NewsPoint, 14:15

Ford: Spowalniający kluczyk, 14:26


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.07 | SQL: 19 | Uptime: 495 days, 8:15 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl