heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Sobota 13 kwietnia 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Poniedziałek, 15 września 2008, 19:07

Creative Sound Blaster X-Fi Go!

Creative zaprezentowała Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! – nową, zewnętrzną kartę dźwiękową komunikującą się z komputerem przez interfejs USB i oferującą nagradzane technologie X-Fi™, aby szybko zmodernizować komputer i uzyskać rewelacyjną jakość dźwięku oraz realistyczne efekty dźwiękowe i dźwięk przestrzenny w grach. Sound Blaster X-Fi Go! wyglądem przypomina typowy pendrive i ma wbudowaną pamięć typu flash o pojemności 1 GB. Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! uzyskała aprobatę World Championship Gaming Series™ i została przetestowana przez słynnego gracza Johnathana ‘Fatal1ty’ Wendela.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi Go! jest bardzo mała i lekka (waga poniżej 20 g.), ma czarną elegancką obudowę i można ją np. przypiąć do breloka do kluczy. Wbudowana pamięć flash o pojemności 1 GB mieści całe oprogramowanie niezbędne do szybkiej i łatwej instalacji na dowolnym notebooku czy komputerze stacjonarnym, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o sterownikach na płycie CD. Moduł pamięci posiada również funkcję ochrony przed zapisem, co zapobiega przypadkowemu usunięciu ważnych plików. Użytkownicy mogą zapisywać w pamięci flash indywidualne profile do gier, uzupełnienia, dodatki i wszelkie ważne pliki.

Creative Sound Blaster X-Fi Go! wykorzystuje moc i wydajność wielokrotnie nagradzanej technologii Creative X-Fi. Obsługiwane technologie to X-Fi Crystalizer i X-Fi CMSS-3D. X-Fi Crystalizer inteligentnie przywraca dynamikę, oraz odpowiedni poziom niskich i wysokich tonów utracone podczas kompresji, np. do formatu MP3, dzięki czemu poprawia brzmienie muzyki, gier i filmowych ścieżek dźwiękowych. X-Fi CMSS-3D rozszerza scenę dźwiękową gier stereofonicznych, muzyki MP3 i cyfrowych filmów, tworząc wirtualny dźwięk przestrzenny w głośnikach lub słuchawkach. Creative Sound Blaster X-Fi Go! obsługuje również technologię Creative EAX® Advanced HD™ 4.0, co dodatkowo zwiększa realizm w grach. Już ponad 400 gier wspiera technologię Creative EAX poprawiającą brzmienie efektów dźwiękowych.

Creative Sound Blaster X-Fi Go! dostarczany jest z oprogramowaniem Creative ALchemy, przywracającym dźwięk przestrzenny w systemie Windows Vista, pozwalając cieszyć się takimi samymi wrażeniami co w systemie Windows XP. Najnowsza technologia VoiceFX to dodatkowa rozrywka – użytkownik może zastosować ponad 18 różnych efektów głosowych w grach internetowych, lub zabawiać przyjaciół podczas głosowych pogawędek przez Internet.

Creative Sound Blaster X-Fi Go!:
 Wystarczy podłączyć do portu USB.
 Programy instalacyjne i inne niezbędne pliki są przechowywane w urządzeniu. Nie wymaga płyty CD ze sterownikami ani dodatkowej pamięci flash.
 Wygodna forma: moduł USB, który można przypiąć do kółka na klucze lub paska na szyję.
 Wbudowane technologie X-Fi oferują niewiarygodny, dookolny dźwięk przestrzenny w słuchawkach, zwiększając wrażenia w grach, podczas słuchania muzyki i oglądania filmów.
 Efekty EAX Advanced HD 4.0 i Open AL maksymalizują realizm dźwięku w grach.
 Wbudowana technologia VoiceFX umożliwia zmianę barwy głosu podczas grania oraz rozmów przez Internet.
 Oprogramowanie Creative ALchemy przywraca dźwięk przestrzenny w starszych grach uruchamianych w systemie Windows Vista.
 Dodatkowe oprogramowanie do bezpłatnego pobrania:
– Creative Karaoke Player z obsługą formatu LRC – umożliwia śpiewanie ulubionych utworów z funkcją zmiany tonacji i echem.
– Creative WaveStudio – łatwe w obsłudze narzędzie do edycji plików dźwiękowych, efektów specjalnych, a także do usuwania zakłóceń z nagranej muzyki, wykładów czy podcastów.


Najlepsze wrażenia w grach


Karta Creative Sound Blaster X-Fi Go! współpracująca ze słuchawkami Creative Fatal1ty Gaming Headset zapewni najlepsze wrażenia w grach. Jest to idealne rozwiązanie dla graczy biorących udział turniejach lub korzystających z notebooków. Nie muszą teraz rezygnować z najwyższej jakości dźwięku i super realistycznych efektów dźwiękowych w grach.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Go! dostępna będzie na rynku polskim w październiku w cenie 169,00 PLN brutto.

Galeria


Creative Sound Blaster X-Fi Go!
Creative Sound Blaster X-Fi Go!

Creative Sound Blaster X-Fi Go!Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

15.09.2008 r.

HTC Touch 3G i HTC Touch Viva, 19:03

Niebezpieczny YouTube, 18:58


Nowsze

15.09.2008 r.

HTC Touch HD wyznacza nowe standardy, 19:11

Tim Berners-Lee przeciwko plotkom i teoriom spiskowym, 19:19


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 3.13 | SQL: 29 | Uptime: 83 days, 17:38 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl