heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 29 sierpnia 2008, 17:45

Creative GigaWorks T40 oraz T20 Series II

Creative zapowiada nowe głośniki GigaWorks T40 Series II i GigaWorks T20 Series II, należące do zaawansowanej serii głośników dwudrożnych, zaprojektowanych z myślą o jeszcze lepszym brzmieniu muzyki z komputerów PC/Mac oraz odtwarzaczy MP3.

Postanowiliśmy zoptymalizować i tak już doskonałe parametry i wzornictwo pierwszych głośników tej serii,” wyjaśnia Leonardo Colucci, europejski menedżer marki w firmie Creative. “Utrzymaliśmy tę samą konfigurację akustyczną przetworników, ponieważ zapewnia doskonale zrównoważony dźwięk. Technologia BasXPort™ łączy doskonałą dynamikę ze wzbogaconym basem bez oddzielnego głośnika niskotonowego, a kopułowe membrany wysokotonowe z włókna szklanego zapewniają krystalicznie czyste tony wysokie. Wprowadzając nowoczesne obudowy wyróżniające się elegancją i minimalizmem jednocześnie zapewniliśmy, że dźwięk z obu zestawów jest jeszcze subtelniejszy i bardziej szczegółowy

GigaWorks T40 Series II


Zestaw głośników GigaWorks T40 Series II zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie we współpracy z każdym komputerem stacjonarnym. Głośniki, łącząc najlepsze komponenty i moc typową dla produktów serii GigaWorks, zapewnią nieskazitelne brzmienie muzyki. Każdy głośnik posiada dwa przetworniki tonów średnich z membranami z włókna szklanego, które wyróżniają się ciepłym brzmieniem, oraz zaawansowanym przetwornikiem tonów wysokich z tekstylną membraną gwarantującą klarowność. Przetworniki zamontowano w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie), które pogłębia brzmienie, dodatkowo wzmocnione przez technologię basową Creative’s BasXPort™.

GigaWorks T40 Series II wyróżniają się dużą mocą, regulatorami na przednim panelu i dwoma wejściami umożliwiającymi jednoczesne podłączenie różnych źródeł dźwięku. To system dla użytkowników o najwyższych wymaganiach.

 Najnowocześniejszy dwudrożny zestaw głośnikowy dla doskonałego słuchania muzyki.
 Profesjonalnej jakości przetworniki tonów średnich i wysokich w układzie MTM (średnie-wysokie-średnie) dla lepszej równowagi akustycznej.
 Technologia BasXPort™ z dynamicznym wsparciem basów bez oddzielnego głośnika niskotonowego.
 Łatwo dostępne regulatory z przodu i dwa wejścia dla różnych źródeł dźwięku bez przełączania przewodów.
 Doskonałe do współpracy z komputerami PC, Mac i odtwarzaczami MP3.


GigaWorks T40 Series II

GigaWorks T40 Series IIGigaWorks T20 Series II


Zestaw głośnikowy GigaWorks T20 Series II opracowano z myślą o znakomitej jakości akustycznej i wizualnej. Głośniki, dzięki stosunkowo niedużym rozmiarom, można używać nie tylko z komputerem stacjonarnym, ale również notebookiem czy odtwarzaczem muzycznym MP3/MP4. Zastosowano w nim najwyższej jakości przetworniki tonów średnich i wysokich dla doskonałej równowagi akustycznej, którą uzupełnia technologia Creative BasXPort™ wzmacniająca bas bez oddzielnego głośnika niskotonowego. Dwa wejścia umożliwiają jednoczesne podłączenie do komputera PC/Mac i odtwarzacza MP3 bez przełączania przewodów.

 Zaawansowany, dwudrożny zestaw głośnikowy dla najlepszego słuchania muzyki.
 Wysokiej jakości przetworniki tonów średnich z kopułowymi membranami z włókna szklanego, wyróżniającymi się ciepłym brzmieniem basów i tonów średnich. Zaawansowane przetworniki tonów wysokich z tekstylnymi kopułkami dla krystalicznie czystych sopranów.
 Technologia Creative BasXPort™ wzmacniająca bas.
 Włącznik oraz regulator tonów niskich i wysokich montowane z przodu.
 Dwa wejścia umożliwiające podłączenie różnych źródeł dźwięku bez przełączania przewodów.


GigaWorks T20 Series II

GigaWorks T20 Series IIGłośniki Creative GigaWorks T40 Series II i GigaWorks T20 Series II dostępne będą na rynku polskim od września odpowiednio w cenie 339 PLN PLN brutto i 229 PLN brutto.

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

29.08.2008 r.

Creative GigaWorks T3, 17:36

IBM zwiększa wydajność SSD, 16:33


Nowsze

30.08.2008 r.

Kosmiczni komandosi, 14:33

Dell sprzeda się Foxconnowi?, 14:34


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.92 | SQL: 29 | Uptime: 495 days, 9:06 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl