heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Piątek, 29 sierpnia 2008, 17:36

Creative GigaWorks T3

Creative zapowiada wprowadzenie na rynek zestawu głośników Creative GigaWorks® T3, zaprojektowanych dla najlepszego brzmienia muzyki.

Dwa satelitarne głośniki wyróżniają się szczegółowym brzmieniem dzięki wysokiej klasy, pełnozakresowym przetwornikom, łączącym głębokie tony średnie z klarownymi sopranami. Dźwięk z głośników satelitarnych w sposób naturalny uzupełniają basy z głośnika niskotonowego wykonanego w technologii Creative SLAM™ (Symmetrically Loaded Acoustic Module – Symetrycznie Obciążony Moduł Akustyczny), w której trzy przetworniki wytwarzają mocny, głęboki bas o dużej dynamice. System został dostrojony tak, by zapewnić najbardziej naturalne i zrównoważone brzmienie.

Ponadto, głośniki Creative GigaWorks T3 wyposażono w technologię Low Standby Power, która zmniejsza zużycie energii, gdy głośniki znajdują się w stanie uśpienia. Łatwy w obsłudze tylny panel ma wejście liniowe do połączenia z kartą dźwiękową lub komputerem PC; wysokiej jakości złącza głośników satelitarnych oraz regulator kompensacji basów. Dla komfortu, system ma przewodowy pilot z niskooporowym regulatorem głośności, który jednocześnie pełni funkcję włącznika zasilania i przełączania w tryb uśpienia. Dodatkowe wejście na przewodowym pilocie umożliwia podłączenie do głośników przenośnego odtwarzacza muzycznego, dodatkowo jest też wyjście na słuchawki.

Nasz nowy system to doskonałe połączenie gabarytów i parametrów” - powiedział Leonardo Colucci, europejski menedżer marki ds. głośników w firmie Creative. „Zastosowanie wysokiej klasy komponentów w głośnikach satelitarnych zapewnia maksymalną klarowność, wierność i precyzję brzmienia w kompaktowej obudowie, a technologia SLAM w głośniku niskotonowym z trzema przetwornikami o średnicy 6,5 cala pozwoliła połączyć precyzję i wierność reprodukcji z odpowiednią głębokością basów.

Jesteśmy również dumni z tego, jak udało nam się zmniejszyć zużycie energii elektrycznej przez zestaw Creative GigaWorks T3 poprzez opatentowaną technologię oszczędzania energii w trybie uśpienia,” dodaje. „W tym trybie zużycie energii jest niższe niż poziom określany przez duże organizacje ekologiczne jako energooszczędny.

Najważniejsze cechy zestawu głośników Creative GigaWorks T3:
• Wysokiej klasy system 2.1 z wiodącą w tej kategorii precyzją brzmienia i konstrukcją.
• Kompaktowe i eleganckie głośniki satelitarne oraz przetworniki audiofilskiej jakości zapewniające pełne pasmo tonów średnich i klarowne tony wysokie.
• Kompaktowy głośnik niskotonowy o wydajnej konstrukcji SLAM™ opracowanej przez Creative, wykorzystującej trzy przetworniki do zapewnienia głębokiego i dobrze brzmiącego basu.
• Ekologiczna technologia Low Standby Power minimalizuje zużycie energii, gdy głośniki są w trybie uśpienia.
• Prosty w obsłudze panel tylko z wejściem liniowym i regulatorem kompensacji basów.
• Wygodny, przewodowy pilot z regulatorem głośności, dodatkowym wejściem oraz wyjściem na słuchawki.


Głośniki Creative GigaWorks® T3 dostępne będą na rynku polskim od września w cenie 559 PLN brutto.

Galeria


Creative GigaWorks T3
Creative GigaWorks T3

Creative GigaWorks T3



Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

29.08.2008 r.

IBM zwiększa wydajność SSD, 16:33

Internet Explorer 8 nie chce się usunąć, 16:32


Nowsze

29.08.2008 r.

Creative GigaWorks T40 oraz T20 Series II, 17:45

30.08.2008 r.

Kosmiczni komandosi, 14:33


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?



Autor:  










Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.70 | SQL: 18 | Uptime: 495 days, 9:29 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl