heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Poniedziałek 20 maja 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Czwartek, 8 maja 2008, 17:38

Słuchawki dla motocyklistwów

Kontel-Telecom zaprezentował słuchawkę Bluetooth amerykańskiej firmy Cardo Systems do komunikacji dla motocyklistów. Teraz dzięki Scala Rider Q2 motocykliści podczas prowadzenia pojazdu mogą porozumiewać się za pomocą interkomu na odległość do 500 m. Ponadto urządzenie umożliwia także słuchanie radia, korzystanie z głosowej nawigacji GPS i prowadzenie rozmów telefonicznych.

Nowa propozycja firmy Cardo Systems, z serii scala-rider, jest produktem od dawna oczekiwanym przez motocyklistów. Słuchawka pozwala im komunikować się między sobą podczas długich tras bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego.

- Scala-Rider Q2 to odpowiedź na sugestie ponad 250 tys. klientów, którzy używają naszych słuchawek z tej serii – mówi Abraham Glezerman, prezes Cardo Systems – Społeczność motocyklistów domagała się wysokiej jakości bezprzewodowego rozwiązania na motor. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy spełnić ich oczekiwania. Oferujemy atrakcyjne, łatwe w obsłudze produkty do komunikacji, które umożliwiają bezpieczną i wygodną jazdę.

Scala-Rider Q2 składa się z odpornego na wiatr mikrofonu, dużego przycisku służącego do odbierania i odrzucania połączeń oraz super płaskich głośników mocowanych na rzep wewnątrz kasku. Słuchawka automatycznie dostosowuje poziom dźwięku do natężenia hałasu związanego z prędkością jazdy. Rozmowy przychodzące można łatwo odbierać lub odrzucać za pomocą głosu.

Urządzenie można zamontować w ciągu 5 minut niemal do każdego otwartego i zamkniętego kasku w prosty i bezinwazyjny sposób. Część zawierająca akumulator łatwo odpina się do ładowania. Dodatkowo funkcja redukcji szumu wiatru gwarantuje doskonałą jakość dźwięku. Słuchawka posiada konstrukcję odporną na deszcz i śnieg. Jakość dźwięku umożliwia rozpoznawanie mowy w telefonie przy prędkości nawet 120 km/h.

Scala Rider Q2

Scala Rider Q2Zalety produktu:
Porozumiewanie się przez interkom na odległość do 500 m.
Możliwość korzystania z radia i nawigacji GPS
Możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych
Głosowe odbieranie, inicjowanie i odrzucanie połączeń
Automatyczne dostosowywanie głośności dźwięku do natężenia hałasu
Łatwa instalacja w kilka minut
Bezinwazyjny montaż na kasku
Super płaskie głośniki
Zabezpieczenie przed wpływami pogody
Funkcja redukcji szumu wiatru
Certyfikat Tom Tom


Linia produktów:
Scala Rider Q2 - 699 zł
Scala Rider TeamSet - 799 zł
Scala Rider FM - 569 zł
Scala Rider Solo - 439 zł

Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

08.05.2008 r.

Epson GT-20000 - wysokowydajny skaner A3 dla biznesu, 17:32

Prosty sposób na ominięcie simlocka, 17:21


Nowsze

09.05.2008 r.

Miasto przyszłości, 8:06

Eee PC z Windows tańszy?, 10:50


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 2.24 | SQL: 13 | Uptime: 495 days, 8:44 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl