heh.pl
Kanał informacyjny Heh.pl


Czwartek 29 lutego 2024 r.

artykuły | abc komputera (archiwum) | forum dyskusyjne | redakcja


Wtorek, 18 marca 2008, 15:13

Wiosenna kolekcja myszek Kensington

Czy można za pomocą jednego urządzenia sterować komputerem, prowadzić prezentację oraz zarządzać multimediami? Okazuje się, że tak. Taką właśnie funkcjonalność oferują nowe myszki marki Kensington z kolekcji SlimBlade, które niedawno pojawiły się na polskim rynku.

Urządzenia łączą w sobie funkcję pilota do prezentacji z laserowym wskaźnikiem oraz pozwalają zarządzać multimediami, dzięki dodatkowemu panelowi klawiszy, umieszczonemu na spodzie urządzenia. Poza eleganckim wyglądem, dodatkową zaletą nowych myszek Kensington jest jeden z najmniejszych odbiorników Wi-Fi na rynku. Ponadto przechodzą w stan uśpienia wraz z notebookiem – więc nie trzeba pamiętać o ich włączaniu i wyłączaniu.

W nowej kolekcji SlimBlade dostępne są również modele łączące tylko dwie funkcje – pilota do prezentacji albo panelu do zarządzania multimediami, a także myszka z wbudowanym trackballem i pracująca w technologii Bluetooth.

SlimBlade Presenter Media Mouse

SlimBlade Presenter Mouse


SlimBlade Presenter Media Mouse

SlimBlade Presenter Media Mouse


SlimBlade Media Mouse

SlimBlade Media Mouse


SlimBlade Trackball Mouse

SlimBlade Trackball MouseCenowo nowa kolekcja prezentuje się następująco:

SlimBlade Presenter Media Mouse (Si760) – 269 PLN netto
SlimBlade Presenter Mouse (Si660) - 169 PLN netto
SlimBlade Media Mouse (Si700p) – 205 PLN netto
SlimBlade Trackball Mouse (Si860) – 339 PLN netto

***
Kensington to znana na całym świecie marka produktów komputerowych, należąca do międzynarodowej firmy ACCO Brands Corporation. Kensington dostarcza na rynki światowe innowacyjne akcesoria komputerowe, w tym zabezpieczenia do laptopów i wartościowego sprzętu biurowego (w tym kompatybilnego z opatentowanym przez firmę slotem Kensington), myszy, torby oraz uniwersalne zasilacze do notebooków i urządzeń przenośnych.
Więcej informacji na: www.pl.kensington.com


Wersja do druku
Poleć znajomym: Udostępnij

Podobne tematy


Starsze

18.03.2008 r.

ORAVA proponuje 47-calowy telewizor LCD, 15:07

eBay uruchamia serwis Auto, 14:32


Nowsze

18.03.2008 r.

Intel: Będzie sześć rdzeni, 15:15

ZOTAC GeForce 9800GX2, 17:28


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Brak komentarzy. Może warto dodać swój własny?Autor:  


Copyright © 2002-2024 | Prywatność | Load: 1.64 | SQL: 12 | Uptime: 39 days, 16:27 h:m | Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać pod adresem eddy@heh.pl